2703
2553
عنوان

دستکش پارچه ای خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 29 پست
ویروس چیزییه که سریع شیوع پیدا میکنه. اینم که یه ویروس کشنده اس. ما هم که بارداریم سیستم ایمنی بدنمو ...

میدونم منم غیر این رو نگفتم این استرس سطح کورتیزول رو بالا میبره و این سیستم ایمنی رو بیشتر تضعیف میکنه بهداشت رو رعایت کنید نیازی با استرس نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با اسپری الکل که رو پنبه زدم میکشم رو گوشی فقط هواست باشه اسپری مستقیم رو گوشی نزنی

من پرستار مامام.توی بیمازستان با دکوسپت همیشه ضد عفونی میکردم.بعد هر شیفت که میخام برم خونه.بعد پارسال گوشی قشنگم خراب شد موبالیه گفت معلوم نیس چی زده بهش از سوراخاش رفته تو کل سیم کشیه موبایلو گند زدی.دیگه نزن به گوشیت.منم باز گوشی گرون گرفتم میترسم بزنم باز

2720
نه بابا؟ مستقیم میزدی به گوشی؟ من با پنبه میکشم سمت دوربین و منافذ‌ هم نمیزنم

نه بابا منم روی پنبه میکشیدم.البته گوشی اولیه گوشی تبودا.تبلت بود تا بتونم شیفت شبا بازی کنم خوابم نره😁ولی خیلی گرون گرفته بودم بجا گوشبم استفاده میکردم سیم کارت داشت😭گاهی میزدم روی خود گوشی ولی بیشتر بیشتر با پنبه میکشیدم.قشنگ پشتو رو کناراشو میکشیدم گفته بود بمرور رفته تو

2714
دارم توضیح میدم اونبالا که گوشیم چه بلایی سرش رفت.بمرور از سوراخای میکروفناش میره تو

عزیزم من که نمیزنم که بره توی منافذش 

من فقط شیشه روییش و کاور پشتش رو الکلی میکنم 

میگن چشام سگ داره   
عزیزم مرسی گفتی خب چطوری گوشیو تمیز کنیم؟ 

نمیدونم.😭البته من گوشیمو چون وسواس دارم بازم با ابو صابون میشورم😭😭🤪🤪یه گوشی دکمه ای ازین آشغالی بود دادم تعمیر برای بیماریتان اونو میبرم دیگه.

همکارام گوشیشونو میزارن یا توی دستکش پلاستیکی یا ازخونه میزاشتن توی نایلون فریزر میومون بعد اروم کیسه را سوراخ میکردن مینداختن دور.از روی کیسه هم ولی تاجش بازم کار میده

2706