2726
عنوان

خیلی مینالید !

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 68 پست
نه همون بشینی گریه کنی استرس داشته باشی خوبه😒😒 از هر چی بترسی سرت میاد من پسرمو شنبه دارم میبرم ...

مگ ختنه کردن ترس داره عزیزه من پسرت میخوادختنه کنه اون بایدبترسه......من منظورم اینه ک همچین موضوعی الکیی نیست دارن باجون مردم بازی میکنن 

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولشون کن اینا خودشون تو خونه هزار تا فش میدن اینجا واسه ما تضبیح میگیرن اصلا بعضیا فرهنگ ندارن شورشو ...

😒😒😒😒😒😒😒 والا یادم نمیاد تو خونه فحش داده باشم.در ضمن پست بودیم ببین معذرت خواستم..بابا با فرهنگ

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
2728
ارام باش دوسم .. ایشونم استرس داشتن دیگه

استرس داشته باشن این درست ولی خیلی حرفای بیربط میزنن خب اخبار همه جا گفته کثیف نباشید الکل بگیرید بازم هی تاپیک میزنن 700قرنطینه تو ایران 80تا کشته خودشون از مریضی کر و نا هم بدترن

همسر خوب که داشته باشی به کسی نیاز نداری❤️🧿دوست دارم همسرم🧿❤️
من شوهرم کارش ازاده و بیرون همش نگرانه اگه تعطیل کنن چه جوری کار کنه این دمه عیدی کلی خرج داریم

دیگه این اتفاقی هست که می افته برای همه مشکل اون بیچاره هایی که تو چین قرنطینه بودن چی چند روز نه کاری نه زندگی تنهای تنها 

دیگه این اتفاقی هست که می افته برای همه مشکل اون بیچاره هایی که تو چین قرنطینه بودن چی چند روز نه کا ...

اره منم میگم اما همش نگرانه

کاربر سال ۹۴ بودم بنزین لعنتی کاربریمو اتیش زد😨😨😨🤒🤒

من امروز توفکر اون زندانیهای بدبخت و سربازا بودم اونا جه گناهی کردن 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن