2733
2734
عنوان

حمام دوران پریودی

165 بازدید | 19 پست

قدیما بخاطر خزانه های حمام مردم زمان پریودی نباید حمام میکردن

چون عفونت میگرفتند

امروزه هنوزم این فکرو میکنند! که من گفتم مال بی اگاهیشونه

تا اینکه امروز دیدم یه پزشک طب سنتی هم میگفت نباید حمام کرد!! واقعا مگه میشه اخه!!!! 

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اه بو زامبي ميگيرم ك    

امضات منو متحول کرد  

میرم دور بزنم🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

میتونی هر روز لباساتو عوض کنی

پایین تنتم هر بار با آب ولرم بشوری و نوارتم زود عوض کنی بو هم نخواهی گرفت

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

نه بابا قدیمیا میگن من مجردی هرروز میرفتم عفونتم نداشتم الان مادرشوهرم میاد وایمیسه پشت در میگه بیابیرون عفونت میگیری 

فقط نباید رو زمین بشینی 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738

اینجوری نیس 

۳ روز اول فقط سعی کنید که حمام نرید 

و درکل دوران پریودی حموم باید کمتر از نیم ساعت باشه 

همین 

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
میتونی هر روز لباساتو عوض کنی پایین تنتم هر بار با آب ولرم بشوری و نوارتم زود عوض کنی بو هم نخواهی ...

بنظرم حمام‌کردن ایرادی نداره!

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
بنظرم حمام‌کردن ایرادی نداره!

سه روز اول ایراد داره

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
 تا روز سوم نباید حمام کرد که خدای نکرده اب نره داخل رحمته چون روزنهای رو دیوار رحم نشستن وخدای ...

چی نشسته رو دیوار رحم؟!

نه اصلا اشکالی نداره خیلیم خوبه آدم عرق میکنه بو میده ...

من اصلا نمیتونم بیشتر از یه روز حموم نرم....تو طب سنتی میگن بدن چون بدن شله دهانه رحم بازه بدن آب میکشه سردیش میشه کیست میاره واینا...ولی به نظر من اصلا درست نیست مگه میشه نریم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
سه روز اول ایراد داره

چرا؟

دلیل علمیش چیه؟

2706