2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای منممممم دوست دارم شیر خشک بگیره کشته منو  سینمو ول نمیکنه 

بد اینکه برا من از 7 ماه بهش دادم باز قطع کردم الان دیگه محاله بگیره😔

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
اولش با سرنگ وقطره چکون بشه بده البته با نبات یا شکر بعد کم کم شکر رو کم کن وکم کم با شیشه بش بده ال ...

عزیزم یک سال و نیمشهاااا. اینایی که میگی واسه 2 ماهه هاست. با سرنگ؟؟؟ 😑 این دیگه میتونه با لیوان و نی بخوره سرنگ و قطره چکون چیههههه  😶

عزیزم یک سال و نیمشهاااا. اینایی که میگی واسه 2 ماهه هاست. با سرنگ؟؟؟ 😑 این دیگه میتونه با لیوان و ...

من خودم پچه بزرگ کردم ومیدونم چی به چیه گلم پچه ی یه سال ونیم کجا ولیوان کجا حالا دخترمون ۲۱ ماهشه نمیتونه با لیوان چیزی رو خوب بخور یا رو زمین میفته یا لباس 

من خودم پچه بزرگ کردم ومیدونم چی به چیه گلم پچه ی یه سال ونیم کجا ولیوان کجا حالا دخترمون ۲۱ م ...

عزیزم شما بچتو بد عادت کردی. من بچم 7 ماهش تموم شده تو 8 ماهه. یک ماهه بهش اب میدم با لیوان کوچولو بهش اب میدم قشنگ میخوره ولی خودش نمیتونه بگیره تازگیا دستشو دور لیوان میگیره سعی میکنه نگه داره ولی نمیتونه مطمئنا تا 2 سالگی دیگه قطعا نگه میدارخ الان زوده. شما بچرو بد عادت کردی واقعا سرنگ برای یک سال به بالا فقط برای دارو استفاده میشه. من که دارو رو هم با قاشق میدم. اینکه شیر رو با قطره چکون به بچه یک سال و نیمه بدی خنده داره

عزیزم شما بچتو بد عادت کردی. من بچم 7 ماهش تموم شده تو 8 ماهه. یک ماهه بهش اب میدم با لیوان کوچولو ب ...

من پسرم یه سالشع

از هفت هشت ماهگی با لیوان اب میخوره

از یازده ماهکی هم اب میوه رو با نی میخوره

قطره جکون خیلی بدع بابا

بچه ی یه ساله و قطره چکون؟اصلا مگه اون بچه وایمیسه؟😒

شیرخشک لازم نیست.شیر پاستوریزه بده.از این لیوانای ضد چکه یا نی دار یا دهنی دار بگیر و تو همونا شیر بده.اینجوریم مطمئنی جایی رو کثیف نمی کنه.