2737
2734
عنوان

اتاق دخترم

389 بازدید | 60 پست

خانومای خوش سلیقه لطفا نظربدید اتاق دخترمو میخوام دخترونه ش کنم چیکار کنم ازبابت دیوارای اتاق. عروسک و تزئینی و وسایل چوبش خوبن. دیوارا رو میخوام ی کاری کنیم ک جذاب تر شن. کاغذ دیواریم فعلا نمیتونیم بکنیم. درحد رنگ و استیکر.... دخترم4سالشه یکیدوبار گفته اتاقم صورتی باشه. ولیمن فکر میکنم مناسب نباشه از لحاظارامش و خواب بچه. پردشم آخه صورتیه.. کسی تجربه یینظری اگه داره ممنون میشم بگه. عکسدیوارا رم دارم بذارم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام . درها رو سفيد كنيد . اتاق هم مى تونيد صورتى ملايم كنيد با رول ديوارى هلو كيتى يا تدى ... آبى ملايم هم قشنگ . ولى اگه خودش صورتى دوست داره براش صورتى كنيد . اگه مى تونيد از اين موكت كلفت ها هم بگيريد اتاقش مو كت سفيد كنيد

2738
سلام . درها رو سفيد كنيد . اتاق هم مى تونيد صورتى ملايم كنيد با رول ديوارى هلو كيتى يا تدى ... آبى م ...

بنظرت اینکه اتاق صورتی باشه ارامششو کم نمیکنه مضطرب نمیشه؟اخه میگن رنگ صورتی جالب نیست ازاین لحاظ.نمیدونم درسته یا ن.ولی سرویس چوبشم سفیده قشمگ میشع

2706