2733
2739
عنوان

مسواکمو میزارم زیر کابینت سینک

415 بازدید | 50 پست

بدم میاد مسواک تو دسشوی یا حموم باشه ک توالت هست،مسواکمم توی سینک میرنم😁🦇

ولی بعدش سینک رو با اب داغ میشورم

بنظرتون چندشه؟

کارم غیر بهداشتیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی  چندشه تو سینک  مسواک بزنی!😐  یکی  ببینه  دیگه خونتون عذا نمیخوره

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2738

تو خونمون اگه کسی تو سینک مسواک بزنه،میکشمش ببخشیدا😂

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
ن مهمون بخاد بیاد برش میدارم، اکثرا توی سینک مسواک میزنن😂

اکثرا  کاره بدی میکنن خو☺ 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706