2726
عنوان

دسر و غذا برای مریض قلبی

3776 بازدید | 21 پست

بچا ها من پدر شوهرم تازه قلبشو عمل کرده .. 

میخوام فردا صبح براش یه چیز سالم و خوشمزه و تو چشم  درست کنمو ببرم ، حتما فردا مهمونم اونجا زیاد میادش .. کمکم میکنین کدبانو ها ؟ 

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..

سوپ رقیق

چیزای شل

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرتون دو کیلو ماهی سالمون یا ماهی قزل آلا بخرمو همینجوری ببرم ؟ یا بپزم و بعد ببرم ؟ 

یا یه دسر درست کنم .. میخوام کارم تو چشم باشه .. 

به نظرتون دو کیلو ماهی سالمون یا ماهی قزل آلا بخرمو همینجوری ببرم ؟ یا بپزم و بعد ببرم ؟  یا ی ...

ماهی سالمون که نه، چون هرچی سالمون توی ایران میبینی الکیه رنگ به خورد ماهی قزل میدن اسمشو میذارن سالمون.

ولی قزل خوبه. اوزون برون هم خیلی خوبه تو چشمه.

ماهی سالمون که نه، چون هرچی سالمون توی ایران میبینی الکیه رنگ به خورد ماهی قزل میدن اسمشو میذارن سال ...

مرسی عزیزدلم پس ازون برونی چیزی میخرم براش .. 

ماهی خوبه ، مرغ بدون پوست ، نباید چرب و سرخ شده باشه ، نمک کم. آخه کاملا رژیمی میشه چیز اونجوری نمیشه پخت ، خود خانواده همیشه یه غذای رژیمی ساده برا مریض درست میکنن ، نمیشه اگه مهمون هست برا همه همون غذا رو داد ، همون ماهی خام بنظرم بهتره ، براش کم کم درست میکنن 

I have a voice, so do you
2706