2737
2734
عنوان

شوهراتون از بیرون میان چطوری ضد عفونیشون میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 56 پست

سر كارش دستكش ميپوشه مياد خونه موبايلش را ضدعفوني ميكنه ميره حموم 

إإإإإ شبي نرفت فقط دست و صورتش را با اب و صابون شست

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ب محض ورودش ی دونه عنبر نسا دود میدم تو خونه (تا صدای ماشینو میفهمم گازو روشن میکنم ک تا اومد تو ...

عامل ویروس تو راهه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
2731
مثل همیشه🤔 از در اومد تو مستقیم تو بغل خانوم خونه و بعدم ماچ و موچ😽 اگر قرار باشه کرو نا بگیر ...

مسخره بازی در نیار

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

تو حیاط لباساش و درمیاره میره حموم منم با آب جوش تو حیاط لباساش و میشورم کلید وریموت وگوشیش وبا الکل تمیز میکنم امشب میگفت داداشام ودومادمون گفتن خسته شدیم اینقد هر شب به چشم ویروس جلوزن وبچه دیده میشیم شیطونه میگه همینجا بخوابیم راحت(با داداشاش و دومادشون همکارن)

2738
عامل ویروس تو راهه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خخخخخخخخ

بهش میگم ماسک بزن دست نده با کسی 

میگ برو عامو هرچی حساس تر بشی زودتر میگیری

منم میبینم رعایت نمیکنه خودم دست ب کار میشم

آهان رااااستی شب موقع خواب ۵ تا دونه خرما بهش میدم

من شوهرم میادتومستقیم حموم میکنه وباغذاسیریاپیازیادبخوردش میدم غذاهام تندکردم صب ناشتاخاکشیربانبات و ...

خاکشیر برچی

ااوووه چه رعایتی میکنن شوهراتون شوهر من نهایت هنرش اینه دستاشو بشوره اونم با اصرار من تا دستاشو بشوره منم تندی گوشیشو ضدعفونی میکنم اونم با سرکه چون چیز دیگه ای ندارم😞

این نیز بگذرد...                                   
دست صورتش دو با ابو صابو میشوره منم اسفند دود میکنم براش😁

شبا دود نکنبد اجنه رو جذب میکنه رورا باید دوو کنید

2706