2733
2734
همسرم تب کرده،ازدیشب سردردبود،کرونا گرفته۰؟

خو همسر من هم تب و عطسه و آبریزش بینی داره 

مگه هرکس تب کرد خرونا داره؟

یعنی تا حالا تب نکرده؟

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ برن اورژانس اگه حالش بد کدوم شهری

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2731

بخدا آخرسر از استرس این لامصب همه ام اس میگیرن ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2738
همسرم تب کرده،ازدیشب سردردبود،کرونا گرفته۰؟

تب .سرفه خشک .سردرد .تنگی نفس علائمشه .اول با تب شروع میشه بعد سرفه و تنگی نفس و سردرد.ما قبلنم سرمون درد میگرفت با قرص حلش میکردیم از وقتی این ویروس اومده رو یه عطسع هم شکاک شدیم

عزيز دكترهم  با ازمايش ميگه ما از كجا بگيم اينجا كمكي بهت نميتونيم بكنيم برين دكتر ان شاالله كه نيست

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706