2737
2734

مثلا یا بهم میگ فلان دخترو ببین چقد خوشگله ... یا تا یه مدت سرد رفتار میکنه انگار کینه داره یا خودش بهم میگه نمیدونم چرا هیچ حسی بهت ندارم درصورتی ک همه بهم میگن خیلی خوشگلتر از شوهرت هستی اخه هیکلشم بهتر از من نیس من هم قدشم و تو پر ترم همه میگن شوهرت میخوره سنش زیاد باشه و .. در صورتی ک شوهرم میگ من خوشگلترم تو پیر شدی قبل از ازدواجم هم خانوادمون خیلی سرتر از اونا بودن ولی اون الکی پز خانوادش میداد چیکارش کنم یعنیییی ... یعنی اگ ی روز ببرتم رستوران شبش پیشم نمیخابه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت مبخواد وانمود  کنه ازت سرتره

بزن با خاک یکسانش  کن

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
2738

چند بار هم  قدش رو بزن تو سرش بگو کوتاهی

دیگه خودش خمیر میشه 

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...

ببخشید چقدر خود شیفته و خود پخ پنداره معذرت میخواما .خدا صبرت بده 😑حالا مطمئنم میگشته زن قد بلند پیدا کنه پزشو بده ب دوستاشا ‌

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

فک میکنم اعتماد بنفس پایینی داره.میخواد خیلی تاییدش کنی

بهش اعتماد بنفس بده نه طوری که خودتو تخریب کنی.هر دوتاتونو ببر بالا

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
2706