2737
2734
عنوان

بچه ها بس کنید تورو خدا به پاتون میوفتم بس کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 19 پست
انشاالله سلامت باشید اسپری استفاده میکنید یا قرص؟ حمله آسمی هم دارید

اسپری دارم سبز رنگه هر سال پاییز تا اوایل بهار نفس تنگی میشم فقط تا اول اردیبهشت میزنم روزی سه بار 

ولی برا خواهرم آبیه دوساله مداوم استفاده میکنه

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپری دارم سبز رنگه هر سال پاییز تا اوایل بهار نفس تنگی میشم فقط تا اول اردیبهشت میزنم روزی سه بار&n ...

پس خداروشکر شبه آسم دارید

چون برای من حمله بهم دست میده. وای خدا نیاره برای کسی

اون اسپری خواهرتون رو نباید بیشتر از روزی سه مرتبه مصرف کرد. 

انشاالله برطرف بشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
پس خداروشکر شبه آسم دارید چون برای من حمله بهم دست میده. وای خدا نیاره برای کسی اون اسپری خواهرتون ...

فدات بشم من 

ایشالا بلا از جونت دور باشه 

ولی در کل همینه مرگ در هرصورت تو یه قدمیه تمام آدماس 

ب قول شوهرم بعد فوت پدرم گفت آدمیزاد دور از مثال به گوز بنده هر لحظه با هر چیزی امکان فروپاشیش هست! 

دیگه بیماری جدید هم مقرر شد علت مرگ یه سری آدم باشه 

که فقط دو درصدن 

خداکنه مردم تموم کنن این کاراشونو

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
2728
فدات بشم من  ایشالا بلا از جونت دور باشه  ولی در کل همینه مرگ در هرصورت تو یه قدمیه تمام ...

عزیزم

انشاالله روح پدرت شاد باشه  

بله حرف شمارو صددرصد قبول دارم

شاید هم بخاطر همینه که ریلکس هستم.

اعتقاد دارم زمان مرگ هرکسی مشخصه و بالاخره به یه وسیله ای اتفاق میفته.

امیدوارم

شاد باشی دوست عزیز

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹