2737
2734

امروز ابادان یکیو که از طریق ک رونا فوت شده بردن تو بیابون دفن کردن ... بیچاره خانوادش از دور داشتن گریه میکردن... خدایا مرگ بدون درد و عذاب نصیبمون کن حداقل... زندگی راحتی نداشتیم مرگ راحت  هم حقمون نیست!! دوستان خیلی مراقب باشید ویدئو رو دیدم شوکه و منقلب شدم اوف خدا

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

تو این اوضاع شایعم زیادها حواستون باشه

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

حالا چرا بیابون

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو قم که راحت دفن کردن که

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

چقدر درگیر شایعات هستید بخدا .من حتی بهش فکر نمیکنم 😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738
چرا بیابون😕 مگه مرده ها هم کر و نا میگیرن!!

ادم مریض زیاد داریم منتظرن یه اتفاقی بیوفته سریع مردم رو به وحشت بندازن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

من امروز رفتم دندونپزشکی الان حس میکنم حالم خوش نیست این ماه دو بار دیگه باید برم ولی ترسیدم، یه درصد به خاطر جون خودم نمیترسم فقطو فقط مامان بابامو خواهرم سالم باشن میترسم به خاطر دندونپزشکی رفتن من درگیر این بیماری بشن

2706