2726
عنوان

این روزا.....

694 بازدید | 32 پست

در حال حاضر آواره ترین آدم کره ی زمین منم.همه ی اونایی که تیکر تولد فرزندتون رو زدین.در مورد عروسیتون سوال میکنید،مشغول خونه تکونی هستین و....از خدا میخوام همیشه شاد باشید ولی ناخودآگاه بهتون حسودی میکنم،حتی به دعواهاتون (توضیح فقط اینکه نزدیک شش ماهه همسرم گفته منو نمیخواد و خونه پدرم اومدم و تحت هیچ شرایطی و با هیچ واسطه ای از طلاق منصرف نمیشه.حتی جواب پیام و زنگمم نمیده).اگر لایق دونستین برام دعا کنید.

حال این روزامو برای دشمنمم نمیخوام.همین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همسرت در جريان قيمت سكه هست ؟

طلاق دادن برای مردا آسونه.سکه هر چی که باشه ی جوری براشون قسط بندی میکنن که اصلا متوجه نشن دارن پرداخت میکنن.چه فایده به خاطر سکه زندگی کردن عزیزم

طلاق دادن برای مردا آسونه.سکه هر چی که باشه ی جوری براشون قسط بندی میکنن که اصلا متوجه نشن دارن پردا ...

بالاخره بايد مهريتو تمام و كمال بده بعدشم همه تو زندگيشون مشكلات دارن خودتو تنها ندون تازه شايد واقعا خيرت در جدايي از اين ادمه كسى چه ميدونه 

بالاخره بايد مهريتو تمام و كمال بده بعدشم همه تو زندگيشون مشكلات دارن خودتو تنها ندون تازه شايد واقع ...

کاش خیرم تو زندگی باهاش میبود.واسه خدا کاری نداشت.بعد از شش سال که منتظر بودم درسش تموم بشه و سرکار بره حالا ولم کرد

2706