2733
2734

یا نه بعد چه شبکه ای پخش میشه من شبکه قران زدم و همچنیتن شبکه خراسان رضوی ساعت ۹ اما نبود پخش برنامه

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چییییی؟

قرار بود واسه شفای مریضا راس ۹ سورهیاسین بخونن 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
2728
هرشب؟ تو کل کشور؟ کی اعلام شد؟

سوال منم بود ولی همین کاربر مهسا گفت که فقط دیسب بوده مثل اینکه