2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بله امشب دیدم دقیقا عین شرایط الانه

خب اخرش چی میشه کی مردمو نجات میده

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2714

بابا ملت توهم دارن . من این فیلم رو دیدم یعنی حتی 1 درصد هم به کرو.نا ربطی نداشت . تمام وقایع این فیلم از روی بیماری سارس که در سال 2003 از خفاش منتشر شد کپی برداری شده .

من یه کتاب خوندم به اسم the eyes of darkness دقیقا ویروس رو به اسم ووهان 400 معرفی کرده 

با علائم تقریبا مشابه

کتاب سال 1981 نوشته شده

کسی خواست واسش کتابو می فرستم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

به طور وحشتناکی قحطی میشه و درگیر بیماری میشن وچندین ماه طول میکشه تا واکسنش ساخته بشه علائم بیماریشم تب سردرد گلودرد و از خفاش هم بوجود میاد🙄

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
2706