2726
عنوان

چجوری بهترین شوهر دنیارو داشته باشیم؟بیاین رمز و راز

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینکه گفتی درگیر درست کردن هیکل و زیبایی هستی را متوجه نشدم 

خب من صورتم نیاز به تزریق ژل دارهدخودمم  باشگاه میرم هیکلم رو فرم باشه از اینورم خیاطی میکنم پول ژلو در بیارم نمیرسونم درس بخونم 

اره 😂اخه تا حالام این کارو نکرده بود منم عصبانی شدم گفتم حالا واس من گلدون میشکونی 😂

دقیقا😂من اوایل عروسیم تقریبا همچین موردی برام پیش اومده و شوهرم دستمو پیچونده و منم ب شوهرم درحالی ک فقط یدونه ش و ر ت پامه با موهای باز و پریشون عین جادوگرا چاقوی دسته بلند سرویس چاقوم رو تو دستم گرفتم یک نصف شب خم شدم  توصورتش مثلا بترسونمش دارم همش میگم هاااان منووووو میزنی؟اینو فرو کنم کجات؟ هااااان؟خودت انتخاب کن شوهرمم👀نگم برات خاک تو سرش ک انقدر حرصم میداد اصلا حواسم ب لباسم نبود اخرشم درمقابل چشمهای بهت زدش زدم ب کمرش و در رفتم فکر کنه خیلی جدی ام مثلا و یذره خراش افتاد

الانم بعضی وقتا عین همون حرکاتمو پامیشه انجام میده مسخرم می کنه حرص میخورم...

هاااان؟!منو میزنی؟ باصدای زنونه😂😂 خودمم خندم میگیره

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2728
خب من صورتم نیاز به تزریق ژل دارهدخودمم  باشگاه میرم هیکلم رو فرم باشه از اینورم خیاطی میکنم پو ...

بیخیال درس توکه کارتو داری زندگیتو داری همش که نباید مدرک گرا باشیم من کارشناسی ارشد دارم به هیچدردیم نخورد میگم کاش عمرمو پای خیاطی صنعتی میذاشتم بهتر بود