2733
2734
عنوان

من دیگه از این ویروس جدید نمیترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 62 پست

شما انقد بی غم و بیکارید گیر دادید ب این ویروس من تو این جامعمم نه دستکش میپوشم نه ماسک راحت میرم میام مطمنم هیچ اتفاقی نمیافته تازع بیافته من که زمینه بیماری ندارم  ویروس چینی فقط ی سرماخوردگی سادست همین

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روزا میخوابم شبا میشینم پای گوشی مامان وبابامو همسرم خوابن چشم انتظارم واسه اذان بیدارشن...کی حال ...

من.منی که تا صبح به پسرم نگاه میکنم و عذاب وجدان دارم که به دنیا اوردمش همش چهارسالشه هنوز نمیدونه چه نامردی در حقش کردم باید خیلی چیزارو تحمل کنه منظورم فقط ایران نیست منظورم دنیای بی رحمه

یهو دیدی خوردمت😏
هممون یه بار مردن رو داریم بالاخره هر کسی کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش کرو ن ا ...

درمورد مادر /پدر /خواهر و بقیه عزیزانت هم نظرت همینه 

یا فقط از دیگران مایع میزاری

ممنون که تعلیق ام کردی مونده بودم با این همه تاپیک چه کنم
2731

من پارسال زلزله اومد از ترسم رفتم موندم خونه پدرم ولی اونجا یه میله بزرگ آهنی افتاد سرم از بلندی ها هیچیم نشد دوتا پا داشتم دوتا هم قرض گرفتم ده فرار و ترس من از زلزله ریخت یعنی با ضربه حالیم شد که باید وقتش بشه

من.منی که تا صبح به پسرم نگاه میکنم و عذاب وجدان دارم که به دنیا اوردمش همش چهارسالشه هنوز نمیدونه چ ...

اره دقیقا منم بچه نمیخواستم از تنهایی و اینک نگن نازاست حامله شدم حالا با بچه تو شکمم باید غصه این بیماری مسخره رو هم بخورم اگ بمیرم بچم چی میشه تو وجودم همش به اینا فک میکنم به شوهرمم خیلی وابستم

شاید آخر الزمانه .که‌گفتن در آخر الزمان بلا و مریضی زیاد میشه .بیاید برای ظهور دعا کنیم مطمئنم یکی میاد و نجاتمون میده من خوابشو دیدم یکی سوار بر اسب و پرچم به دست میادو دنیا رو نجات میده من بهتون قول صددرصد میدم که بالاخره خدا ناجی میفرسته

2738
بابا همش الکی میگن هرچی میشه میگن حکومت , حکومت که از کره مریخ نیومده از دل همین مردم ایران براومده ...

بله دقیقا ،

اونقد دور ازجون وحشی و بی اعصاب هستیم اونقدر نامردیم که تو این شرایط ماسک رو دونه ای 45 هزار تومن قالب هموطن مون میکنیم خاااااااااااک و هزاران خااااک توی سر این مردم.... کرون ا چیزی نیست در مقابل اینهمه بدی، ما خودمون کرون اییم که تو جون هم افتادیم

پس چی هستیم ؟ عاریایی برتر , زیباترین و باهوش ترین و برترین نژاد دنیا ؟  اون شکلک پی پی کجا ...

هیچکس برتر یا بدذات مطلق نیست اما 

اینکه گیر بدذات بیوفتی حرفش جداست .

بحث نژاد نیست انگار خیلی دوست داری به هموطنان خودت توهین کنی 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
من پارسال زلزله اومد از ترسم رفتم موندم خونه پدرم ولی اونجا یه میله بزرگ آهنی افتاد سرم از بلندی ها ...

واقعا زندگی ارزش نداره.که چی؟اخرش چی؟یه شب شام میخورم و شاد میخوابم و تو فکر اینم که فردا ناهار چی بپزم و هرگز فردا بیدار نمیشم به هر دلیل طبیعی و غیر طبیعی که متاسفانه برای ما چندین برابر شده.مرگ من روزی فراخواهد رسید . 

یهو دیدی خوردمت😏
شاید آخر الزمانه .که‌گفتن در آخر الزمان بلا و مریضی زیاد میشه .بیاید برای ظهور دعا کنیم مطمئنم یکی م ...

اللهم عجل لولیک الفرج

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
درمورد مادر /پدر /خواهر و بقیه عزیزانت هم نظرت همینه  یا فقط از دیگران مایع میزاری

بخدا نظرم همینه

خوب مرگ مرگه دیگه

هر کی قسمتش الان باشه میمیره هر کی ام نباشه وسط اتیشم بره سالم برمیگرده

تا جایی که میتونیم رعایت کنیم بهداشتو دیگه بقیش دست ما ک نیست 

با این وضعیت و جو متشنج از کرو ن ا نمیرن مردم از استرس ام اس میگیرن

ریلکس بودن تو هر شرایطی بهترین روش مقابله با مشکلاته

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
بله دقیقا ، اونقد دور ازجون وحشی و بی اعصاب هستیم اونقدر نامردیم که تو این شرایط ماسک رو دونه ای 45 ...

ای کاش شرایطش مهیا بود میذاشتیم از این مملکت میرفتیم تابعیت ایرانیمون رو هم باطل میکردیم . تو این زمونه ایرانی بودن شده ننگ   

2706