2726

من پسرم چهارسالشه زمستون ک از درد انفلونزا مهد نبردمش چون حرارت بدنش بالاست خیلی تب وحشتناکی میکنه موقع سرماخوردگی.الانم ک ویروس جدید.همش سعی میکنم ببرمش خونه مامانم اونجا بازی میکنه با داداشم ده سالشه.ولی کلا دو روزم ک تو خونه میمونه یه چشمش اشک یه چشمش خون همش مثل افسرده هاست تا یچیز میگم گریه میکنه.احساس میکنم همش ناراحته.یه پسر ده ماهه ام دارم وقتمم خیلی پر .بازیای گوشیم ک واسه چشمش بد میریزم تا شب میخواد بازی کنه بخاطر همین کلا گزاشتم کنار طفلکی صب تا شب همش کارتن میبینه خیلی دلم بهش میسوزه چکار کنم بنظرتون

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهم بخدابچه هامون توخونه زندانین....منم همش فکرمیکنم دارن افسردگی میگرن...خیلی عصبی پرخاشگرشدن....فقط براشون کارتون میگرم بازی سرشون گرم بشه توی آپارتمانم هستیم سخته بازی کننن

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞

براشون بازی فکری مناسب سنشون بخر.دومینو و اینجور چیزا بخر اسباب بازیایی که بتونن ساعت ها باهاش بازی کنن که یکم براشون تنوع شه.این جوری برا سلامتیشون مضر نیس هم تو خونه بهتر میتونن دووم بیارن

سلامتيش مهمتره عزيزم

میدونم بخدا براش برنامه چیده بودم جمعه ها ببرم سینما شهر بازی استخر دنیای کتاب .پارک دایناسورا و اینا چون خونه خریدیم انقدم مشغلمون زیاد ک همسرمم وقت ندار ازینورم ماشینو فروختیم یه روزم ک خونه میمونه حالش بد میشه واقعا باید چکار کرد

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

لااقل مداد رنگی بده رنگ کنه.من خاک آوردم خاک بازی میکنه .زیرش یه نایلون بزرگ پهن میکنم 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

بازیای فکری براش بخر 

ولی حداقل گوشیتو بده بازی کنه چون میگی همش کارتون میبینه پس فرقی نداره ضررش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بچه های من هروقت می خواستن رو دیوار نقاشی می کشیدن.دیگه خودت حدس بزن چقدر آزاد بودن

عصبانی نمیشید واقعا

2706