2733
2734
عنوان

برادرشوهر پرروم

505 بازدید | 25 پست

بچه ها خسته شدم دیگه

برادرشوهرم همش ازشوهرم چک میگیره . هر بار هم مثلا میگه سیصد تومنشو خودت بزار ندارم من.

شوهر منم برا اینکه چکش برگشت نخوره پول میزاره.

الان یک ساله من ازدواج کردم مدام همین کارو میکنه. بعد پول شوهرمو میزاره یه ماه دیگه پس میده

خجالتم نمیکشه . پررو . به شوهرم میگم چک نده میگه برادرمه. میگم پول قرض نده گوش نمیده

چکارکنم؟

بخدا برادرشوهرم تو چیزای دیگه شوهرمو ادم حساب نمیکنه اما وقت پول و چک فقط زنگ میزنه به شوهرم

🌿اللهم عجل لولیک الفرج🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر پولشو پس میده به نظرم دخالت نکن..خودش کم کم میفهمه داره سوء استفاده میکنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بیخودی خودتو خسته نکن ....هربار بگی همینو میگه

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
2738

برادر به درد همین روزا میخوره دیگه 

پولم که پس میده

ثوابم داره

بیخیال باش

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟

وااا پس میده دیگ نمیخوره پولشو ک بعدشم داداششه شما میتونی ب داداشت کمک نکنی؟ این کارا ینی چی خداییش

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
خب دیر پس میده. بدحسابه

خوبه پس میده برادر شوهر من پس نمیده یه ابم روش 

تازه زن گرفته میگه برا زنم جهاز بخر اخه زنش ترکه جهاز میگه رسم نداریم بیاریم

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

اگر پس میده اشکال نداره.یه ماه زمانی نیست.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
شوهرت وقتی به حرفت گوش نمیده به نظرم نگو تو رابطه دو تا بردار چیزی نگو سرش به سنگ میخوره به حرفت می ...

کی دیگه؟؟؟؟بخدا مهمونی باشه بقیه باشن مارو نمیگه. چون ما وضعمون بهتره چش نداره مارو ببینن. فقط دنبال چک گرفتن از ما هستن

🌿اللهم عجل لولیک الفرج🌿
2706