2733
2734
عنوان

خاهر شوهر وحشی😔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 124 پست
واااییی ینییی چیییی من اجازه نمیدم کسی ب عشقم چپ نگا کنه البته پسره باید پشتت باشع

پشتمه ولی میترسم ناراحت شه فقط بهش گفتم برو دکتر خیلی اسرار کردم گف چیزی نیست اینا منم اخرش گریم گرف قربون صدقم رف بعد رفت دکتر

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای😨😱

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738
یاخدا چقدر بدجوری شده تو ناراحت شی میگه به خواهرش بذار خودش جوابشونو بده  

😔بهش نمیتونم نگا کنم دلم یجوری میشه کاش پیشش بودم میبرفیم دکترربمن گف میرم اما فک نکنم😔کاش بودم یکاری میکردم

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)
الان شوهره میزد همه رو لت و پار میکرد میگفتی وا مرد باید جنتلمن باشه اروم باشه 😂😂

مرد گنده خواهرش بزنه دستشو اینطوری کنه بالاخره یه غروری یه جذبه ای چیزی خیلی عجیبه واسم 

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2706