2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط فکر میکنی یا دنبال حلی؟؟ 

مگه فرقیم داره؟ادم اول میشینه با واقعیت ها و بدبختیاش رو ب رو میشه بعد میشینه فکر میکنه چجوری کنار بیاد و چجوری حلش کنه

همین باعث میشه یهو ادم ببینه ساعت۶شده و نخوابیده!خوده شما چرا بیداری؟معمولا کسی از خوشی بیدار نیست

هرکی بیداره نود درصد مشکل داره

2731
چی بگم والا حتما من راهش بلد نیستم.☺

خدایی که یک همچین مردی قسمتت کرده و شده بابای بچت، میدونسته تو قدرتش داری... نیمه گمشده ی توئه فقط بگرد رگ خوابش پیدا کن ❤️

راضيم به رضاى خدا تا محال عالم بشود ممكن او
اسی خیلی مهربونیاااااا میدونستی

ممنوووون عزیزم 

مهربون نیستم فقط حالم خوبه... خدا رو شکر که تونستم حال خوبم بهتون منتقل کنم ❤️

2738

من مرض دارم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
دو ماهه بچه مو ندیدم به این فکر میکنم که نکنه وقتی منو ببینه منو دیگه نشناسه به این فکر میکنم داغون ...

عزییییزم 😣😣 واقعا ناراحت شدم 

بچه جگر گوشه آدم... چه روزای سختی میگذرونی

خدا بهت آرامش بده، روزای خوب برای خودت و بچت از خدا میخوام ❤️

2706