2737
2734

فردا شب اول ماه رجب است هر کس ده نفر را با خبر کند تمام گناهانش بخشیده میشود.رسول خدا صلی علیه آله.

دوستان امشبب هركس دعا كنه قبول ميشه چون كه امشب ماه خانه خدا رو طواف ميكنه اين پيام روبه همه إرسال كن هيچ كس رو محروم نكن از اين دعا «ربى من كل ذنب واتوب الیک»امشب ماه عمود بر کعبه میشه. التماس دعا امشب تلاوت آيه29و30سوره فاطر باعث نزول بركت است. شما هم مثل من برای دوستاتون ارسال کنید.بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحِيم إِنَّ الَّذِینَ یَتْلُونَ کِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلاةَ وَأَنْفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلانِیَةً یَرْجُونَ تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ ﴿٢٩﴾لِیُوَفِّیَهُمْ أُجُورَهُمْ وَیَزِیدَهُمْ مِنْ فَضْلِهِ إِنَّهُ غَفُورٌ شَکُورٌ( ۳۰)سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين حضرت محمد(ص) فرمودند هر

کسی این دعا را بین مردم پخش کند گرفتاریهایش حل شود...

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرقی به حال کسی نمیکنه 

فقط مراقب خودت باش 

انقدر به خودت استرس نده دختر

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
فردا شب اول ماه رجب است هر کس ده نفر را با خبر کند تمام گناهانش بخشیده میشود.رسول خدا صلی علیه آله. ...

هنوز ۱۰ نفر تکمیل نشده؟😐

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

من امروز بیمارستان بودم جای سوزن انداحتن نبود از بس ک شلوغ ب ود

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

ک_مثل_ک..#  ‍ رونا

join👉   😢

چند ماه پیش یادتونه که هی داشت بچه دزدی اتفاق میافتاد؟ الان چرا دیگه خبرهایی از بچه دزدی نمیشنویم؟ یا چرا سالهای قبل همچین چیزی نبود در این حد؟ چرا فقط در اون بازه زمانی بچه دزدی زیاد شده بود؟یا موقع زلزله. یهو همه ایران یکی پس از دیگری لرزید!! شاید قبولش برای مردم عادی کاملا سخت باشه، اما جهان بر پایه انرژی رفتار میکنه.

🔴 قانون تمرکز-گسترش: به هر چیزی تمرکز کنین باعث گسترش اون در ابعاد کیهانی خواهید شد. برای جهان هیچ فرقی نمیکنه که روی موارد مثبت تمرکز کنیم یا منفی.هر چیزی رو روی اون زوم کنیم باعث گسترش و افزایش اون در زندگی و جهان می شه. یه مدت هم روی داعش تمرکز کرده بودیم و هی داشت اتفاقات زیادی میافتاد. یه مدتم روی زلزله زوم کرده بودیم ...

🔴 حالا قضیه ک.. رونا هم به همین ترتیب هست. هر چقدر که بهش فکر کنیم و تمرکز کنیم باعث بسط و گسترش ک ...رونا در کشور خواهیم بود. انرژی ذهنی افراد بسیار قدرتمند هست. زمانی که تعداد زیادی مردم روی یک مسئله خاص تمرکز کنن، سینرژی یا هم افزایی ارتعاشی ایجاد میشه و باعث اتفاق افتادن همون واقعه خواهد شد. ترس و نگرانی همشون ارتعاشات منفی و مخرب هست. به جای ترسیدن و به جای پخش استرس و نگرانی و خبرهای بد، حامل انرژی های مثبت و عشق باشیم. انرژی عشق  و انسان دوستی قوی ترین انرژی جهان هست. وقتی به سمت هر چیزی ارتعاش بفرستی براش کارت دعوت فرستادی. پس چه بهتر که به جای بیماری،به سلامتی توجه کنیم و سلامتی را دعوت کنیم. فراموش نکنید افراد مثبت اندیش در خود چین هم سالم و راحت الان دارن به زندگیشون ادامه میدن پس اصلا جای نگرانی نیست. توی جمع هایی که دارن حرفش رو میزنن هم شرکت نکنید تا روی مدار بیماری قدم بر ندارید. ارسال خبرهای منفی و فیلم و عکس های ترسناک و ایجاد نگرانی ها رو متوقف کنیم. ک...رونا را نمیشه تکدیب کرد. بیاید با هم برای سلامتی همه ی اونایی که دچار این مریضی شدن دعا کنیم و آرزو کنیم کسی دچار این مریضی نشه. دعای دسته جمعی اثرش خیلی خیلی بیشتره. مطمئنم هر یه نفر که این متن را بخونه حداقل برای شفای بیماران دعا میکنه. شاید راحت از کنار این متن بگذری اما ارسال همین متن به دیگران، آغاز پخش کردن انرژی مثبت هست!

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤
نباید میرفتی خطرناکه

شوهرم مشکوک ب کرون ا بود مجبور شدم برم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اولش گفتن ی چیزی تو  ازمایش مثبته ببرید دکتر ببینه ک من رفتم اون دنیا و برگشتم بردیم دکتر دید گ ...

خداروشکر به خیر گذشت خدا نکنه عزیزم مشکلی براتون پیش بیاد .اونجا هم گفتن کسی هست کرونایی باشه تو بیمارستان؟

خدایا کمکم کن
2706