2726
عنوان

حس ششم فوق العاده قوی بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 12970 بازدید | 965 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمر دست خداست اما با فوت پدرشوهرتون همه چی بهتر نمیشه هیچ بدتر میشم سعی کن سیاست به خرج بدی ادم با س ...

جنسیت بچمو میتونی دقبق بگی؟سنو ندادم هنو

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2728
یکسال و نیم دیگه 

میشه لطفا بگی من کی باردارمیشم و جنسیتش چیه؟؟؟؟لطفابگو برات صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤
یه پسر نسبتا بلند قد با چشای قهوه ای و وضع مالی نسبتا خوب چند ماه دیگش معلوم نیست اما خیلی سریع همه ...

عزیزم لطفا برا منم بگید

همسر آیندم چ شکلیه و کجا باهم آشنا میشیم؟

ی دنیا ممنون مهربون.

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم

عزیز میشه بهم بگی کنکور رو چیکار میکنم فرهنگیان قبول میشم؟ من بهتر میشم توی کنکور یا پسر داییم؟  خاهش میکنم بهم بگو حیاتیه 

@نوشابا   @maryami1998    ممنون میشم 😘😘

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
یکسال و نیم دیگه 

به منم بوگو کی ازدواج میکنم

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
میشه خواهش کنم در مورد زمان دقیق مهاجرتم حست رو بهم بگی ..

زمان دقیقو که نمیشه دقیق دقیق گفت اما تا اخرای سال جدید هنوز درگیر رفتنو مهاجرتی بعدش کم کم میری یکم سخت میشه و طول میکشه رفتنتون🤔🤔

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
واقعا تو كار بعضياتون موندم جاي اينكه دنبال راه چاره باشيد مشكلو حل كنيد دنبال شنيدن حرفاي بي اساس ...

من همون اولم گفتم هرچی که میگم فقط حسمه ممکنه خیلیش درست نباشه خیلیش درست باشه مطمن باش بچه هام فقط به حرفای من متکی نمیکنن و دنبال فکر چاره برای زندگیشون هستن چون اینا همه یه حسه   

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2706