2726
عنوان

حس ششم فوق العاده قوی بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 12970 بازدید | 965 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمر دست خداست اما با فوت پدرشوهرتون همه چی بهتر نمیشه هیچ بدتر میشم سعی کن سیاست به خرج بدی ادم با س ...

میشه لطفا به منم بگی چه مدت دیگه مهاجرت میکنم؟

🌸تدریس خصوصی و آنلاین زبان آلمانی با بهترین قیمت و کارایی🌸
من حسم همیشه درست بوده واسه یسریا میدونی خانومی همین الانم میتونم چیزی که تو ذهنمه یا زمانشو بهت بگم ...

میشه خواهش کنم در مورد زمان دقیق مهاجرتم حست رو بهم بگی ..

🌸تدریس خصوصی و آنلاین زبان آلمانی با بهترین قیمت و کارایی🌸
2728
یه پسر نسبتا بلند قد با چشای قهوه ای و وضع مالی نسبتا خوب چند ماه دیگش معلوم نیست اما خیلی سریع همه ...

برا منم میگید کی ازدواج میکنم با چ جور ادمی؟؟

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات
فعلا یکم سختی میکشین یه چند سالی وضع همینه اما بعدش همه چی عالیه میشه شاید ۳ سال اینا

من کی نی نی دار میشم؟....جنسیتش چیه

برای واقعی شدن تیکرم صلوات میفرستین دوستای عزیزم🥰
یه پسر نسبتا بلند قد با چشای قهوه ای و وضع مالی نسبتا خوب چند ماه دیگش معلوم نیست اما خیلی سریع همه ...

سلام برای منم بگو تورخدا🙏🏻با کسی ک دوسش دارم ازدواج میکنم؟؟کی میاد خواستگاریم؟؟؟

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
حس میکنم تو زمستون اتفاقات میوفته دقیق نمیشه گفت ولی حسم میگه تو همین ۱ ساله🤔🤔 حالا بعدا یقه منو ...

میشه لطفا بگی رابطه ی من و دوست پسرم چجوری میسه؟دوباره باهم خوب میشیم یا نه؟لطفا بگو ناراحت نمیشم

حدس آشتی کردن ما رو بزن  گرچه ب درد نمیخوره مرد هوس باز

واقعا تو كار بعضياتون موندم

جاي اينكه دنبال راه چاره باشيد مشكلو حل كنيد دنبال شنيدن حرفاي بي اساس از كسي كه نه شما رو ميشناسه نه از زندگيت خبر داره صرفا يه حرفي ميزنه دلتو به اينا خوش ميكني؟؟؟؟

اگه اين سكلي شريك زندگيتو انتخاب كردي تعجبي نداره كه الان به مشكل خورده باشي!!!

2706