1662
1605
عنوان

حس ششم فوق العاده قوی بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 12660 بازدید | 965 پست
از روی دلتنگی اره بازم میده بستگی به لحن تو داره

بمنم بگو کی باردار میشم 

میدونین که باجناق مثل درخت دَم توالت میمونه نه سایش بدرد میخوره نه میوش 😒 دقیقا مثل جاری   میگن یبار دوتا باجناق به اسم رحمت و نعمت    داشتن تو بیابون راه میرفتن یه خر داشتن "" رحمته میگه اگه یه خر دیگه هم داشتیم نعمتی بودا اونم میگه حالا همینی ام که داریم رحمته    
یه پسر نسبتا بلند قد با چشای قهوه ای و وضع مالی نسبتا خوب چند ماه دیگش معلوم نیست اما خیلی سریع همه ...

برا منم میگید کی ازدواج میکنم با چ جور ادمی؟؟

ميشه ي صلوات ب نيت قلبيم بفرستي❤️

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

فعلا یکم سختی میکشین یه چند سالی وضع همینه اما بعدش همه چی عالیه میشه شاید ۳ سال اینا

من کی نی نی دار میشم؟....جنسیتش چیه

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای واقعی شدن تیکرم صلوات میفرستین دوستای عزیزم🥰
1522
یه پسر نسبتا بلند قد با چشای قهوه ای و وضع مالی نسبتا خوب چند ماه دیگش معلوم نیست اما خیلی سریع همه ...

سلام برای منم بگو تورخدا🙏🏻با کسی ک دوسش دارم ازدواج میکنم؟؟کی میاد خواستگاریم؟؟؟

حس میکنم تو زمستون اتفاقات میوفته دقیق نمیشه گفت ولی حسم میگه تو همین ۱ ساله🤔🤔 حالا بعدا یقه منو ...

میشه لطفا بگی رابطه ی من و دوست پسرم چجوری میسه؟دوباره باهم خوب میشیم یا نه؟لطفا بگو ناراحت نمیشم

حدس آشتی کردن ما رو بزن  گرچه ب درد نمیخوره مرد هوس باز

واقعا تو كار بعضياتون موندم

جاي اينكه دنبال راه چاره باشيد مشكلو حل كنيد دنبال شنيدن حرفاي بي اساس از كسي كه نه شما رو ميشناسه نه از زندگيت خبر داره صرفا يه حرفي ميزنه دلتو به اينا خوش ميكني؟؟؟؟

اگه اين سكلي شريك زندگيتو انتخاب كردي تعجبي نداره كه الان به مشكل خورده باشي!!!

1665
عمر دست خداست اما با فوت پدرشوهرتون همه چی بهتر نمیشه هیچ بدتر میشم سعی کن سیاست به خرج بدی ادم با س ...

جنسیت بچمو میتونی دقبق بگی؟سنو ندادم هنو

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
یکسال و نیم دیگه 

میشه لطفا بگی من کی باردارمیشم و جنسیتش چیه؟؟؟؟لطفابگو برات صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍ب زودی تیکر مامان شدنم نصب میشه 😍میشه یه صلوات برای سلامتی امام زمان و مامان شدن من بفرستی 🙏ممنونم بانوی زیبایی ها❤

عزیزم لطفا برا منم بگید

همسر آیندم چ شکلیه و کجا باهم آشنا میشیم؟

ی دنیا ممنون مهربون.

مهربون لایک نکن.   یه روز میاد ک ی نفر وارد زندگیم میشه ک باعث میشه فراموش کنم شب گریه هامو...فراموش کنم ک دوسَم نداشتن.ی نفر ک هر کاری میکنه برای اینکه من لحظه ای بخندم و هر کاری میکنه برای بودن با من.بودنی تا همیشه...ی نفر ک هدیه ی خدای مهربونمه.ی نفر ک معجزه ی زندگیمه.پاداشِ صبوری و سکوتِ منه...ی نفر ک وقتی کنارش راه میرم،احساس غرور میکنم.دستاشو میگیرم و خوشبختی رو لمس میکنم.ی نفر ک باعث شده شبا با عشق بخوابم و روز رو با عشق،شروع کنم.ی نفر ک جانِ منه...خداجونم شکرت بابت معجزه ای ک ی روزِ قشنگ وارد زندگیم میشه و بابتِ حضورش،نماز شکر میخونم...شکر...شکر...شکر...

عزیز میشه بهم بگی کنکور رو چیکار میکنم فرهنگیان قبول میشم؟ من بهتر میشم توی کنکور یا پسر داییم؟  خاهش میکنم بهم بگو حیاتیه 

@نوشابا   @maryami1998    ممنون میشم 😘😘

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر برگشتم به نی نی سایته وقتی کنکورم تموم شه کامل در خدمتتونم 🖐️قسم به رقص چادرم در این هوای عاشق اگر نگفتم عاشقم نجابتم مقصر است   دختری که به هر پسری اهمیت نمده دختر نیست که خانمه    خدایا مرسیی که بهم کمک میکنی که کنکور ۹۹ یه رشته تاپ قبول شم و چشم حسودام رو کور کنم 😍 خدایا شکرت شهریور ۹۹ توی دورهمی دوستام با سرافرازی میرم نه با سرافکندگی 😍😍 دوستای گلم میشه برای اینکه به هدفم برسم برام صلوات بفرستید اخه دعاهای شما گیراست....  
1645