1989
1955

؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

نه طلاقی در کار نیست زن دومم نمیگیره

یه غلطی میخوره

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
نه طلاقی در کار نیست زن دومم نمیگیره یه غلطی میخوره

خداوکیلی حس ششمی هستی؟!!!!😶🤔

هی تو!!یاد بگیر نظرت با کسی یکی نیس ریپ نکن..جایی رو ک دوس نداری با احترام ترک کنی تا احترامت باقی بمونه..اعتقادات هر کسی مث مسواک می مونه و کاملا شخصیه!! پس خودتو کوچیک نکن ..
1984
1976
یکسال و نیم دیگه 

من چی ؟من کی ازدواج میکنم؟

سید شهیدان اهل قلم می گفت:اگر مقصد پرواز است قفس ویران بهتر،پرستویی که مقصد را در پرواز می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...و اگر نردبانی از این خاک به آسمان نباشد ،جز کرم هایی فربه و تن پرور بار نمی آید .
بابا این دنبال ازدواج مجدده هوسباز

نه باوو سرش به سنگ میخوره

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
1718