2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین دعا کنیم

194 بازدید | 16 پست

بچه ها بیاین برا پرستارا و پزشکا و بهیارایی که دارن از جون و دل خدمت میکنن تو بیمارستانا و با جون خودشون بازی میکنن دعا کنیم 

خیلی تحت فشار هستن امیدوارم خدا نگهشون داره و قدرت بده بهشون🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدا خودش حافظشون باشه. حتما دعا میکنم

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی امین

و همچنین سرباز ها که بهداشت کمتره اونجا و مجبورن هی مسافتی رو برن بیان

و پدر های زحمت کش که تحت هر شرایطی مجبورن برن سرکار

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

از ظهر تا حالا این بهترین تاپیک بود

خدا حفظت کنه دوست عزیز و دعات مستجاب

انشاالله 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

چه بهتر که این دعا  دعای زیارت عاشورا باشه روزی یک بار به نیت سلامتی خودمون و خانوادمون وکل مردم ایران که از شر ک رونا در امان باشیم  بخونیم 

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
چه بهتر که این دعا  دعای زیارت عاشورا باشه روزی یک بار به نیت سلامتی خودمون و خانوادمون وکل مرد ...

بله چون هیچ کاری غیر از تقویت خودمون و روحیه دادن به همدیگه و دعا کردن از دستمون بر نمیاد خدا خودش پشت و پناهمون باشه

بله چون هیچ کاری غیر از تقویت خودمون و روحیه دادن به همدیگه و دعا کردن از دستمون بر نمیاد خدا خودش پ ...

عزیزم زیارت عاشورا معجزه ها میکنه  توصیه میکنم و خاهش دارم از دوستان دیگه ده دقیقه بیشتر وقتمونو نمیگیره عوضش ایشالا همه سالم بمونیم بهتره بخونیم 

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
داداشتون چی میگن؟خیلی مریض هست؟خیلی اعصابم خرده

الان شاید گزارش بزنن شایدم بعضیا‌بترسن 

ولی تو تهران اوضاع خیلی خرابه 

این تاپیکو بخاطر یکی از اشناها که اونجا پرستاره و حالش خیلی بد بود گزاشتم که برا همه ی پرستارا و پزشکای کشورمون دعا کنیم 

2706