2726

خواهش میکنم اگه حستون واقعیه ب من بگید کی باردار میشم براتون صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باردار نیستی الان عزیزم؟؟

ن پریود شدم 😭

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤
باردار نیستی الان عزیزم؟؟

قیل پریودیم خیلی زیر دلمو اینا درد میکرد فکرکردم حاملم ولی نبودم التت

نم تو پریودی یکم بعضی وقتا درد میگیره بعضی وقتا میگم هستم باز میگم ن بابا مگه میشه قبل تزاینکه پریود بشم بی بی گذاشتم منفی بود😥

خواهش میکنم اگه حستون واقعیه ب من بگید کی باردار میشم براتون صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

متاصفانه عزیزی یا فرصتی را از دست دادی ای که برای ان صفاتی در نظر گرفته بودی و بسیار بهش علاقه داشتی  و برایش زحمات بسیار کشیدی ..باید با این موضوع کنار بیایی  صبر پیشه کنید انشالله موفق میشوید

چرا😔😔

چون افراد سودجو اینجوری اسکل گیرت میارند و ممکنه خیلی راحت بازیت بدن بخاطر این حرفت ،عزیزم حس شیشم یه حس درونیه که همه دارند و مال بعضیا قویتره چون نیتشون صاف تره و اینو بدون که این حس  اصلا دست خود ادم نیست کاملا غیر ارادیه مثلا اینجوری نیست الان به من بگند بگو من ازدواج میکنم یا نه یکی بیاد بگه اره یا نه ، اگه کسی هم بهت گفت من میتونم بهت بگم شک نکت داره سرکارت میزازه چون میبینه تو اعتقاد داری و هر چی اونم بگه تو باور میکنی اونم خوشش میاد واسه همین جوابتو با چرتو پرتاش میده ....