2726
عنوان

از کجا بفهمم

568 بازدید | 33 پست

از کجا بفهمم پول سهام عدالتمو تو کدوم حسابم میریزن راهی هست ?منکه تا حالا چیزی ندیدم ولی بگفته یکی از کاربرا ک گفت کدملی بزنید تایید بشه پول میدن یعنی تا حالا بمنم میدادن و من بیخبر بودم .از موقع ثبت نامم خیییلی سال میگذره همسرم میگه نمیدونم کدوم حسابه

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...

یا الله 

از سایت سامانه سهام عدالت 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند

گلم تو گوگل بزن سایت سهام عدالت برو داخلش کد ملی تو بزن وارد شو صفحه شخصی خودت میاد اگه داشته باشی اونجا همه مشخصاتت هست

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم تو گوگل بزن سایت سهام عدالت برو داخلش کد ملی تو بزن وارد شو صفحه شخصی خودت میاد اگه داشته باشی ا ...

مرسی

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...

من خودم خودمو پارسال ثبت نام کردم...رفتم تو سایت..کد ملی دادم و بعدم شماره شبا....شبای مربوط ب همون کارتی ک میخواستم واسم توش پولو بریزن...شماهم ببین شبای کدوم کارتو دادین میریزن ب همون...و اینک امسال109هزارتومن میریزن...واسه من صب ریختن

نه من اصلا خبر نداشتم الان پیگیر شدم با کمک همینجا دیدم همین حساب دم دستیمه شوهرم میگه دیدم یبار حسابت ۱۰۰ تومن داره کلی ذوق کردم نمیدونستم از کجا اومده 🤣🤣

حالا فکر میکنی چقد دادن فک کنم روی هم رفته ۲۰۰ ۳۰۰

وایییی خیلی حال میده من رمز کارتمو گم کرده بود دوسالی،بود از،کارتم خبر نداشتم رفتم بانک دیدم بعله سیصد تومن جمع شده توکارتم خودمم نمیدونستم

وایییی خیلی حال میده من رمز کارتمو گم کرده بود دوسالی،بود از،کارتم خبر نداشتم رفتم بانک دیدم بعله سی ...

تو از بندگان خاص خدایی😄😄😄

2706