2737
2734

من مجردم چند بار پیش اومده که در ایام پریود همراه با خون تکه گوشنی با ضخامت کم از واژنم خارج شده،

نمیدونم چیه؟😥

گوشت یا پوست مثلثی شکل با ضخامت کم و اندازه تقریبا یک بند انگشت شاید هم کوچیکتر و قرمز رنگ روی نوار بهداشتیم میبینم.

یه بار هم توی دسشویی بودم همراه خون یه همچین چیزی ازم خارج شد..

با لخته‌های خونی که گاهی خارج میشه فرق داره. لخته خون رو اگه زیر آب گرفت آب میشه ولی یه بار یدونه از این گوشتا که خارج شده بود رو با دستم گرفتم اصلا له نمیشد و محکم تر از لخته خون بود.

این چیه به نظرتون؟

میدونم که کیست نیست آخه دکترا میگن کیست امکان خروج از واژن نداره اصلا...

کسی تجربه داره؟

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عين جيگره؟

آره دقیقا

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧
2706