2726
عنوان

شما بودین چکار میکردین

254 بازدید | 19 پست

من تو شهر غریب تنهام از صبح تا شب با بچه هلاک میشم شوهرم یک بار دلداری م نداد یا بگه بیا یک ساعت استراحت کن من کمک ت کنم حالا فردا میخاد کلی راه رو بکوبه بره شهرمون که به مامانش دلداری بده از کر و نا ترسیده ...مامانیکه همین هفته پیش من اسباب کشی داشتم دست تنها با بچه کوچیک از دو هفته قبلش یک زنگ نزد ببینه مردیم یا زنده ایم .. ی مقدار پول لازم داشتیم بهش رو زدیم به بدترین شکل ممکن تحقیرمون کرد و گفت نداریم با اینکه داشت .. از شوهرم بدم میاد انقدر بی غیرته ..میخام نزارم بره 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بذار بره  بی خیال مردا همه شون مثل عمن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

وا خوب شوهرش دلداریش بده 

چه لوس مسخره بی مزه از کرو نا ترسیده دلداریش بدن

لا الله الا الله دهن منو باز نکن خواهر 

نذار بره بگو تو منو بیرون نمیبری کمکم نمیکنی مادرت تحقیرمون کرد حالا میخوای بری 

مادره خدایی نکرده اتفاقی براش بیفته شوهرت یه عمر میگه تو نذاشتی برم دیدنش

کدوم مادر ؟ مادری که دید بچه ش لنگ دو قرون پوله ولی نداد ...اونش به کنار کلی نیش و کنایه که شما بی عرضه این ... دید پسرش اسباب کشی داره یک زنگ نزد این مادره ... 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
وا خوب شوهرش دلداریش بده  چه لوس مسخره بی مزه از کرو نا ترسیده دلداریش بدن لا الله الا الله د ...

اصلا شوهرم برای خودش ارزش قایل نیست هر رفتاری باهاش میکنن بازم دنبال شونه دریغ از ذره ای شخصیت و عزت نفس

2706