2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط مهرزاد اسهدی خیابان هلال احمر عالیه فقط خیلی دیروقت میاد مطب 

سلام خوبی شما پیش دکتر اسعدی رفتید؟ تشخیصش خوبه واقعا؟ برای نازایی خوبه؟ 

دنبال یه دکترم که تشخیصش عالی باشه و دوقلو باردار بشم دل و بده یعنی، من الان یکساله اقدام کردم باردار نشدم بعد یکسال دوماه باردار شدم 5 هفته از بین میره 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738
سلام خوبی شما پیش دکتر اسعدی رفتید؟ تشخیصش خوبه واقعا؟ برای نازایی خوبه؟  دنبال یه دکترم که تش ...

بله دکتر اسعدی دکتر خوبیه ولی یکم پولکیه  من واسه کورتاژ پیشش رفتم کارش خوب بود خداروشکر راضیم اونجا ک بودم خیلیا ازش تعریف میکردن و میگفتن ازش جواب گرفتن یکی میگفت من تا تهران رفتم ولی کسی درد منو نفهمید جز دکتر اسعدی 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
بله دکتر اسعدی دکتر خوبیه ولی یکم پولکیه  من واسه کورتاژ پیشش رفتم کارش خوب بود خداروشکر راضیم ...

واسه جنسیت یا دوقللویی هم دارو میده؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام عزیزم شما رفتید نتیجه گرفتید؟

من وایه سقط ک داشتم چون باید کورتاژ میشدم رفتم پیشش چون دیوقت نوبت میده دیگه نرفتم 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2706