2733
2734

من و عشقم یک ماهه با هم سردیم.یعنی یک ماهه بهم پیام نداده بود.چون دو بار اومد شهری که من بودم اما دیدنم نیومد.خلاصه بار دوم خیلی ناراحت شدم که دیدنم نیمد.بعدش پیام داد قهری باهام گفتم نه چیزی نشده که قهر باشم.یعنی سرد بودم باهاش.بعدش تا دیروز بهم پیام داد.گفت سلام فامیلتون چیکار کرد؟اخه من پسر داییم کاندید شده بود برای انتخابات .سوالش این بود که ببینه پسر داییم به مجلس راه یافته یا نه.به نظرتون واقعا براش مهم بوده چیکار کرده یا به این بهانه پیام داده؟منم پیامشو باز نکردم تا امروز جوابش دادم.اصلا از دلم در نمیاره که کدورت بینمون برطرف شه

اووووووووف خیییییلی بدم میاد اینجور مردا

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا فامیلتون چکار کرد؟ ما هم کنجکاو شدیم بدونیم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود ک نمی‌شود ک نمی‌شود 💜الهی و ربی من لی غیرک (خدایا خودت میدونی بجز تو هیچکسو ندارم نگاهتو ازم دریغ نکن😔) 
2728

بعد یه ماهه پیام نداده باش کات نکردی 

من کافی بود دیر جواب بده😭😭

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 
2738
۲۶.من ۲۴.مهندس شرکت نفته.اما از هم دوریم

به نظرم خواسته از کار سر در بیاره به جای اینکه از فامیلتون بپرسه از خودت میپرسید که حالت چطوره

تو این جور روابط دختر پیر و نابود میشه فکر کن در موردش عزیزم

2706