2737
2734
عنوان

متارکه

299 بازدید | 13 پست

بیاین نظرتون و راجب طلاق بگید. 

به چی برسه باید طلاق گرفت؟

طلاق بهتره یا خونه ی شوهر موندن و تحمل کردن

من میگم ادم مگه چقد زنده اس که سالللهای سااااااااااال یه مشکل بزرگ و  تحمل کنه؟ بره یه زندگی نو بسازه

این نیز بگذرد

كسي ك شخصيتش و غرورش زير پا گذاشته ميشه خونه شوهر

موندنش يعني خودشم باور داره ك مشكل داره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی زندگی غیرقابل تحمل و عذاب اور باشه طلاق خوبه 

نمونش خودم بعد طلاقم زندگیم خیلی بهتر و بهتر شد

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

طلاق آخرین راه و سخت ترین راهه در صورتی که نه بتونی مستقل شی نه کسی پشتت باشه. اما اگه تمام راه ها رفته بشه و بی نتیجه بمونه در نهایت پای طلاق میاد وسط

ان شاءالله عید ما بعد از شکست کرونا💪

عزیزم اگه میتونی زود راضی به طلاق نشو جدایی سخته بنظرم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2738
بستگي بِه مشكل داره مشكلت چيه؟

گاهی وقتا فکرمیکنم خیلی مشکلم حاده گاهی وقتا فکر میکنم مسخره اس به هرکی بگم بهم میخنده

شوهرم و خانوادش به شدت ادمای بی ثباتی هستن. رو هوا زندگی میکنن. هیچ امنیتی ندارن. پولشون و همیشه از دست میدن. نه انیت شغلی داره. نه بیمه. نه پس انداز. مستاجر. و ......

این نیز بگذرد
گاهی وقتا فکرمیکنم خیلی مشکلم حاده گاهی وقتا فکر میکنم مسخره اس به هرکی بگم بهم میخنده شوهرم و خانو ...

بنظر من فقط درصورت اعتياد و خيانت و دست بزن طلاق بايد گرفت بقيه مسائل راه حل داره