2726

گفت بی فایدس با این وضع سکه 

چند مورد ازدواج کردن جای مهریه از پسره چک گرفتن😂😂

واقعا فکر خوبیه ها ضمانت اجراییش خیلی مطمئن تر از مهریه اس😆😆

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)

جاست خونه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باید بگردیم به زمان قدیم 

شیربها بگیری و درجا بدیش سکه بزاریش تو بانک 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
اگر شغل دولتی داشته باشه خوبه برای کسی هم که با مرد سن بالا ازدواج میکنه خوبه اگر فوت کرد لااقل مهر ...

قبل گرونیای اخیر من شوهرم انداختم زندان یه مبلعی گرفتم تمومش کردم اگر الان بود مهریم میشد دو سال یه سکه خوب شد تمومش کردم

همه که ملک ندارن مهریه بندازن واقعا فکر کردی جوونای لیسانسه ی الان برج دارن بندازن مهریه؟؟

داداش من خونه نداشت نصف خونه بابامو مهریه عروس کردن

البته من یه داداش دارم

مثلا چهارتا بودن بابام باید میرفت تو کوچه چادر میزد😑

اگر شغل دولتی داشته باشه خوبه برای کسی هم که با مرد سن بالا ازدواج میکنه خوبه اگر فوت کرد لااقل مهر ...

کسی بخواد رندگی کنه 

کاری به این جور چیزها نداره 

بعضی مردها از محبت زیاد دنبال خیانت و... می رند (هار میشن) و دلیل کارشون را می پرسی می گه برای تنوع و... این کار را انجام دادم 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
به چه چیزا فکرمیکنید...ازدواج هدفش چیز دیگستاااا

هیچکس دلش نمیخواد با ازدواج تجارت کنه 

مهریه یه تضمین بود یه پشتوانه بود از هر جهت

این عوضیا برش داشتن خدا ازشون نگذره

داداش من خونه نداشت نصف خونه بابامو مهریه عروس کردن البته من یه داداش دارم مثلا چهارتا بودن بابام ...

خب هر پدرشوهری نمیاد خونشو مهریه عروسش کنه که

2706