2737
2734

سلام ، ما تهرانیم ۲ روزه اومدیم شهرستان ، امروز اومدم خونه مادر شوهرم به خدا کاراش داره روانیم میکنه دیگه نمیتونم تحمل کنم ، اونا وقتی میان تهران شوهرم برای ۴ روز ، به خدا نزدیک ۲میلیون خرجشون میکنه ، از غذا و رستورانو کادو، ولی به خدا قسم اونا حتی یه پفک نمیگرن دست بیارن برای نوه شون حتی ، حالا که ما هم اومدیم یه ذره پنیر گذاشته با غذای دیشبشون که اضاف اومده ، به خدا من ادم شکم پرستی نیستم زشتم هست این حرفا فقط این داره منو به جنون میرسونه که خیلی خیلی ازمون توقع داره وضع مالیشون خوبه ولی همه چیشو قایم میکنه ، به شوهرمم نمیخوام بگم که رومون توو رو هم باز بشه چون این بحثا خیلی خجالت اوره برای اون و میدونم خیلی به هم میریزه ، شما بگین چیکار کنم خواهش میکنم دارم دیونه میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوشبحالت که دوری و سالی چند بار میری ،، ما چی بگیم که نزدیگیم

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

ولش کن بعضیا ارزش گله گی کردنم ندارن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

والا شما مادر شوهرت این مدله!

من مامان و بابام اینجورن، شوهرم کارش رو کشتیه و هر دو سه ماه یه بار میاد، بعد دو سه روز با صد منت دعوت میکنه! با اخم و قیافه! تو تاپیکام مفصل راجع بهشون گفتم....

ولی وقتی میان خونم فقط مونده گوسفند جلو پاشون قربونی کنم!! 

اصلا خسته شدم از خودشون و رفتاراشون

2706