2733
2734
عنوان

کاش بمیرم ولی بچمو اینطور نبینم

553 بازدید | 24 پست

بچم سه سال و نیمه تو شیرین زبونی مورد توه همه بود.هرجا میرفتیم میگرفتنش وسط ک برامون حرف بزن.جملات و کلمات مثل ی بچه 7ساله بود... الان دو هفته هست ک لکنت گرفته...داغونم از غصه خونه خواهرم ک رفتیم همه خندشون گرفت از لکنش خودشم اینقد گیر میکنه ک دیگه حرفش یاد میره.دیگ روم نمیشه جایی برم.و کسی بفهمه.تو روستا هستیمو گفتار درمان هم نداریم.شوهرمم پیشم نیباشهست ک بتونه مارو ببر جایی.....کسی تجربه نداره؟ چیزی هم متوجه نشدم ک ترسکرده 

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لکنت درمان داره  اگه تو کودکی فکر درمانش باشی خوب میشه وگرنه تا اخر عمرش باهاشه  من خودم ...

باید صبر کنم شوهرم برگرده بیا مارو ببر شهر

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

احتمالا از چیزی ترسیده، حتما ببرش پیش گفتار درمان، درست میشه، دختر خاهرشوهر منم اینطور بود درست شد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

جایی با کسی تنها نذاشتی 

نکنه کسی ترسونده یا بلایی خدایی نکرده سرش اورده منظورم آزار جنسی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
انشالله  خدا کمک کنه توکل کن ب خدا    

توروخدا ی دعایی بکن.خیلی سخته اونم بچه ای ک اینقد همه باهاش صحبتم میکردن از بس خوش صحبت بود الان نتونه حرف بزنه

سنش کمه میشه درمانش کرد 

من تجربه دارم 

اول به روش نیارید نیارید بفهمه که مشگل داره 

اصلا بهش غذاهای سردی ندید

حتی موقع خواب نبات وزعفران بدید

یه سری تمرین داره حتما ببرید گفتار درمان 

از استرس دورش کنید نگرانی وترس براش سمه 

یکی از تمریناتش با شعر صحبت کردن در منزل هست 

چون موقع اواز خوندن لکنتش ندارند 

شاید مشکلی براش پیش اومده مثلا ترس از چیزی بهتره اول ببینی دلیل لکنت چیه

اخه چجوری بفهمم ب چ دلیله؟

عزیز دلم چقدر ناراحت شدم ولی خدا روشکر مشکل حل شدنی هست باید یه مدت بری توی شهر و یه خونه اجار کنی و گل پسرت رو مرتب ببری گفتار درمان قطعا درست میشه فقط خواهشا پیگیر باش نذار باهاش بمونه غصه خوردن رو بذار کنار یه مامان قوی باش و محکم دنبال درمان پسرت باش منم تا حدودی همچین اتفاق ناگهانی رو تجربه کردم منم آرزوی مرگم رو میکردم اما خدا روشکر گذشت الان خوشحالم امیدوارم تو هم یه روز بیای تاپیک بزنی که لکنت پسرم برطرف شد

عزیزم ی چیزی بگم پسر برادر شوهر من هم همین جور بود

ی مدت سردی بهش ندادن خوب شدددد

همش گرمی مبدادن بخوره

دختر گل شما هم انشاالله زود  خووب میشه

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سنش کمه میشه درمانش کرد  من تجربه دارم  اول به روش نیارید نیارید بفهمه که مشگل داره  ...

شیر گاو تازه بهش میدم..ی ی ماهی میشه...

2706