2737
2734

واسه ایمنی بدن چی ؟ کلا کجاها رو تمیز میکنید ؟ با چی ؟ چیا میخورین از نظر دارو تقویتی ، غذا ، میوه و ... 

از صبح که پا میشید چکارا میکنین ؟ 

لطفا هر کس هر کاری بلده بگه اینجا ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

✖️ دستورالعمل علما برای #کرونا

🌺 یک داستان #واقعی و زیبا

✍️ از مرحوم آيةالله‌العظمي

حاج شيخ عبدالكريم حايري يزدي(ره)،

نقل شده است:

اوقاتي كه در #سامرا مشغول تحصيل علوم ديني بودم، اهالي #سامرا به بيماري #وبا و #طاعون مبتلا شدند

و همه‌ روزه عده ‌اي مي‌‌مردند

روزي در منزل استادم

مرحوم سيدمحمد فشاركي

عده‌اي از اهل علم جمع بودند

ناگاه مرحوم آقا ميرزا محمدتقي شيرازي تشريف آوردند و صحبت از بيماري #وبا شد كه همه در معرض خطر مرگ هستند

مرحوم ميرزا فرمود:

اگر من حكمي بكنم آيا لازم است انجام شود يا نه؟ همه اهل مجلس پاسخ دادند: بلي

فرمود:

من حكم مي‌‌كنم كه

#شيعيان #سامرا از امروز

تا ده‌روز همه مشغول خواندن

#زيارت #عاشورا شوند

و ثواب آن را به روح

نرجس‌خاتون(علیها السلام)

والده ماجده حضرت

حجت‌بن‌الحسن(علیهما السلام)

هديه نمايند تا اين بلا از آنان دور شود.

اهل مجلس اين حكم را به تمام شيعيان رساندند و همه مشغول خواندن #زيارت #عاشورا شدند

از فرداي آن روز

تَلف ‌شدن #شيعه متوقف شد.

📚داستان‌هاي شگفت شهید دستغیب

🍓🌺💐💔❤️💍

💯👌در صورت ڪپی برداری مطالب های کانال همراه نام و لینڪ ڪانال 💯

🌸با منتشر کردن در ثواب ان شریک باشید🌸

★ڪانال ارتباط با خدا★✍️ڪلیڪ ڪنید⬅️

https://telegram.me/joinchat/AuW7UT9xaO-3Fn8yutLhoQ

👌بنابه مشکلتون ادعیه مورد نظرتون رو سرچ کنید💔❤️

2728

نمیرم بیرون .

یچه ها من چند روزه گوشام یکم  درد  میگیره دوباره خوب میشه دوباره میگیره نکنه ک رونا گرفتم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

من کل خونه رو تمیز کردم,بیرون نمیرم خودم و دخترم,فقط  گه باید بره سرکار,که وقتی اوپد همون تو حیاط دست و پا و صورتشو میشوره و میاد لباساشو عوض میکنه

مرتب میوه میدم خانواده.دخترم واسه سیستم ایمنیش شربت میخوره,خودم چون  باردارم چیزی نمیشه بخورم,

ولی شوهرم اورژانس کار میکنه😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
2738
امروز ی خانم دکتر اومد مدرسمون میگفت همه جاهای خونتون رو با الکل ضدعفونی کنید .حالا از ظهر همه جا ر ...

به جا الکل,به پیمانه وایتکس رو با پنج پیمانه آب سرد قاطی کن,با همین ضدعفونی کن

من کل خونه رو تمیز کردم,بیرون نمیرم خودم و دخترم,فقط  گه باید بره سرکار,که وقتی اوپد همون تو حی ...

کنترلا,گوشیا,حتی ماشین رو هم ضدعفونی میکنم مرتب

من ی الکل مال ۲سال پیش دارم تازه امروز فهمیدم چیزی که خار اید روزی به کار اید امشب همسرم همه جارو گش ...

آره منم از قبل ماسک و الکل داشتم,دخترمم ژل واسه مدرسه داشت, ولی الان گیر نمیاد.با اینکه تو شهر ما مورد مشکوک هم نبود

2706