2733
2734

از صبح تا شب چکارایی انجام میدین برای نینی؟ 

چطوری بهش میرسید؟ 

من بی تجربه ام. بچه اولمه. دست تنهام هیچ کمکی ندارم اول 

من از خودم بگم 

کشاله های رونش یکم ادرار سوختگی داشت با روغن جامد چرب میکنم. دو بار فقط در روز پوشگ میکنم بقیه رو بازه یک بار شب یک بار وقتی تازه بیدار میشیم. سرشو با روغن زرد چرب میکنم. 

چون بینیش کیپه قطره بینی میریزم . 

روزی 2 بار باسنشو میشورم 

لباساش روزی دوبار عوض میکنم.  گاهی اوقات بر عکس میندازمش رو دستم و کمرش و ماساژ میدم

شب ساعت ده میشوریمش تا ۳ک میخابه بعدش طبق معمول پوشکشو خیس کرده باباشو بیدار می‌کنم دوباره میشوریمش دوباره شیر میخورع میخابه تا ساعت نه بعدشم میرم خونه مامانم اونجا مامانم حموم میبرتش هر روزم همین برنامس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا سرش روغن میزنی؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2738
چون روغن جامد خیلییی بیشتر اثر میکنه و بهتره پماد سوختگی چند تا مارک مختلف زدم اثر نکرد

عزیزم دکتر دختر من میگه اخر شب که پوشک کردی دیگه بازش نکن تا ۱بح تا بچه یاد بخیر که شبا خودشو خیس نکنه و واقعا هم بچه من یاد گرفته 

بستگی داره دختر من نه ماهشه صبح که بیدار میشه غذا بهش میدم ویتامینش بهش میدم یکم بعد غذا میزارمش رو توالتش پیپی کنه بعد میشورم روغنش میزن باهاش بازی میکنیم بعدم شیر بهش میدم میخوابه ساعت چهار پن پج بعد از دوباره سوپ بهش میدم شب هم ساعت یازده دوازده بهش غذا میدم قطره اهن بهش پوشکشو عوض میکنم اب میوه بهش میدم بعدم میخوابونمش البته بگم که پوشک از چهار ساعت بیشتر نمیزارم پاش 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

۲ساعت یبار پوشکشو عوص میکنم .هرروزم لباساشو عوض میکنم و زیر بغل و زیر گردن و پشت گردنشو پودر بچه میزنم.موقع پوشکم پماد سوختگی کالاندولا میزنم.ب هیچ کاریم جز اینا نمیرسم😄

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
پزرشکا میگن بچه رو سه روز یبار حداقل حمام کنید چون باکتری های مفید پوستشون از بین میره الانم فصل سرم ...

عادت کرده خب 

چیکارش کنم 

حموم ببریمش بعدش راحت میخابه 

2706