2726
عنوان

به نظرتون جواب این بی تربیت رو چی بدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1977 بازدید | 89 پست
شما راست میگی عزیزم ، شما عاقلی ، اصلا نباید تایپیک می زدم ، لطف میکنی گزارش بزنی تایپیک بترکه

اولا که کلمه "تاپیک "درسته . دوم اینکه شما هم توی جواب ایشون کلمه های زشتی گفتی .میتونستی محترمانه جواب بدی شما خانم دکترآینده هستید بهرحال درشان شما نیست به یکی بگی اسکول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخیال

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
مگه میگم معیاره همه اینه؟؟اما خب بعضی وقتا خیلییی برام عجیبه دختراییو میبینم که خوشگلن،خوش اخلاقن،خا ...

به خانواده بستگی داره. 

وقتی توی خانواده دختر یک یا چندتل پزشک باشه اکثر خواستگارها از همین قشر میشن. 

مخصوصا اگه پدرشون پزشک باشن. 

حتی اگه خودش بیکار باشه یا بدون هیچ اپشن خاصی؟!

بله یه مثال واست بزنم.

یکی از دوستان من پدربزرگش فوق تخصص ، پدرش متخصص، خواهرش فوق تخصص، خودش و برادرش جراح، از عموها و دایی ها واست نمیگم دیگه.

با دختری ازدواج کرده که لیسانس داره ولی خب پدرش از پزشک های به نام هستن. انصافا هم دختر خوبیه هااااااااا ولی خب یکی هست مثل خیلی از ماها

چون اکثر پزشک ها ترجیح میدن همسر خانه دار داشته باشن ولی خانواده واسشون خیلی مهمه.

بله یه مثال واست بزنم. یکی از دوستان من پدربزرگش فوق تخصص ، پدرش متخصص، خواهرش فوق تخصص، خودش و برا ...

واووو چه پسری بوده هااا...جدن درجد پزشک!!!!حتما خیلی خانواده باکلاس و لاکچریی هستن؟؟؟نه؟

همیشه فک میکردم پزشکا فقط یه زن پزشک میگیرن یا زنی که کلا خودش خیلی پولدار باشه...نمیدونستم اینجوریم هست

💖💖💖💖💖💖
واووو چه پسری بوده هااا...جدن درجد پزشک!!!!حتما خیلی خانواده باکلاس و لاکچریی هستن؟؟؟نه؟ همیشه فک م ...

باکلاس و دنیا دیده ولی خاکی.

عروسهاشون پزشک نیستن، ترجیح دادن زن خانه دار داشته باشن ولی از خانواده خوب و صد البته پولدار

2706