2703
2553
عنوان

کاربر دلتنگیm

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 61 پست
چی شد چرا ترکید

داشتیم از صراط مستقیم منحرف میشدیم😃😂

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😍😍😂😂😂 اسی چقدر با مزه ای  کجایی هستی ؟ کلی دارم میخندم بعد یه مدت بد بختی

😂اردبیلی ام عزیز دلم

💓اتفاقا من خودم اول گریه کردم بعد نت و وصل کردم اومدم اینجا😃

بخند عزیزم...💕

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2720
بابا یه ضرب المثله.میگن بین پیامبرا جرجیس به پستمون خورد.یه چیزی تو مایه به کاهدون زدی.یعنی در کل شا ...

عه اولین باره میشنوم این ضرب المثلو^^

خب من خودمم از اول میدونسم شانس ندارم ولی گویا هربار خدا میخواد با رسم شکل نشونم بده😒

خیلی گیرن رو ۴۰ نه؟

یکم براشون از اخرت و معاد بگو:(بگو این دوتا دخترو خوشبخت کن من خودم تا اخر عمر تک تک گناهاشونو با مایع لباس شویی تاژ با همین دستا میشورم و میسابم:(

اری.جدی بود.البته از اشناهای من نیست ها که بتونم کارتو راه بندازم

از اشناهای کیه؟منو با اون اشنا کن شاید اون کاری کرد برامون

😂اردبیلی ام عزیز دلم 💓اتفاقا من خودم اول گریه کردم بعد نت و وصل کردم اومدم اینجا😃 بخند عزیزم... ...

دمت گرم اردبیلی جان 

منم حال دلم و روح و جسمم بدتر از تو هست

الان حالمو بهتر کردی ممنونم عزیرم

میگم هیچکس آبی برا ما گرم نمیکنه بهتره بریم این ۴ ماه باقیمونده رو سفت و سخت بخونیم تا ببینیم چی پیش میاد 

2714

میگم اسی یه راه دیگه هم داری.اینه که یکی از دوستان جا....(بوقققق)رو پیدا کنی خودتو بندازی جلو ماشینش.بعد بگی فراموشی گرفتم بعد بری باهاشون زندگی کنی و از اون جایی که اکثرااا این دوستان بوقققق معتقدن باهاش صوری مزدوج شی بعد کنکور ایشالله تو گوش پزشکی زدی یهویی یه چیزیایی یادت میاد میری خانوادتو پیدا میکنی و خوش وخرم هم عقد و فسق میکنی هم دکتر میشی مجانی

میگم اسی یه راه دیگه هم داری.اینه که یکی از دوستان جا....(بوقققق)رو پیدا کنی خودتو بندازی جلو ماشینش ...

😂😂این دیگ خیلی طولانی شد

و اون شانسی ک من ذکر کردم برات احتمال زیاد با همون ماشیته زیر گرفته میشم و یک راست میرم ب درک😐

دمت گرم اردبیلی جان  منم حال دلم و روح و جسمم بدتر از تو هست الان حالمو بهتر کردی ممنونم ع ...

💙💙

اره بابا فک کنم اخرش بازم ب این نتیجه میرسم ک باید خودمون بخونیم

ولی من خداشاهده پرستاری میخوام نه پزشکی 

پزشکی اندازه دهن من نیست😂

فقط اون درصده خیلی عالیه:"(بخدا مام ادمیم دلمون میخواد

😂😂این دیگ خیلی طولانی شد و اون شانسی ک من ذکر کردم برات احتمال زیاد با همون ماشیته زیر گرفته میشم ...

اره لهنتی حواسم به میزان سرعت مجاز ان راننده بزرگوار نبود که ایشالله سرعت مطمینه برونه

تازه پارسال ۴۰ بود.چون تضمینی جواب گرفتن امسال بیشتر هم شده احتمالا

خب دیگ وقتشه منو با اشناهای اون شخص اشنا کنی 

اگ نه خودشو اشنا کن

فقط یکی از تیر و طایفشو با من اشنا کن 

2706