2410
2553
چ مفید😅

چکارکنم دوس دارم برم سرکارگیرم نمیاد😁

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
کدوم بیمارستانی؟

بیمارستان نمازی

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
توکل برخدا. قم.

ایشالا که چیزی نمیشه حداقل بدتر از الان نمیشه

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
همش مال تو  چیکارا میکنی مثلا ؟؟؟

سروکله زدن با بچه شب که میخابن ساعت 8 سکوت و ارامش در خانه موج میزنه از صبح که بیدار میشن انگار تو مسگری هستم از بس پسر کوچیکم دیگ و ابکش و اینارو پخش زمین میکنه کفگیر به دست اشپزی میکنه😢😢😢😢😂😂😂😂

ایشالا که چیزی نمیشه حداقل بدتر از الان نمیشه

خداکنه.به ماگفتن هرکی  میخواد داوطلبانه بیاد کمک،خواستم برم ولی برخوردشون خیلی زشت بود پشیمون شدم

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2714
سروکله زدن با بچه شب که میخابن ساعت 8 سکوت و ارامش در خانه موج میزنه از صبح که بیدار میشن انگار تو م ...

ولی با اینکه یه وقتهای خسته میشم و واقعا کم میارم دوس ندارم این روزا زود تمام بشه چون میترسم بزرگ بشن دلم برای این روزاشون تنگ بشه 

خداکنه.به ماگفتن هرکی  میخواد داوطلبانه بیاد کمک،خواستم برم ولی برخوردشون خیلی زشت بود پشیمون ش ...

وای نه اصلا نرید راحت داخل خونه بمونید

مخصوصا شما قم هستید

عزیزم الهی ی کار خوب پیدا کنی

مرسی عزیزدلم خودتم به هرچی دوس داری برسی الهی 🌹

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
وای نه اصلا نرید راحت داخل خونه بمونید مخصوصا شما قم هستید

نه میدونی من اعتقادم اینه که چهارسال از جیب  این مردم خرج درس خوندن من شده که توی همچین شرایطی بتونم کمک کنم،انصاف نیست ولشون کنم الان ولی واقعا حال ادم رو بد میکنن با رفتارشون.انگار برده گیر اوردن

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2706