2726
عنوان

عوارض امپول hmg

2392 بازدید | 16 پست

بچه ها عوارضش چی جوریه؟

چه عوارضایی داشتین؟

من سه روز پشت سره هم زدم این امپولو

دیروز آخریش بود.بعد امروز از صبح زیر دلم و کمرم درد میکنه الان جوری شده زیاد نمیتونم راه برم.

کسی این جوری شده؟

آیا علائم بارداریه؟

کی میدنه؟

کسی بوده این جوری باشه و باردار شده باشه؟؟؟

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست عزیز سعی کن حتما تافردا پسفردا یابری پیش دکترت یایجای معتبر سونوی کامل شکم و ریه بدی منم اینجوری شدم بعدیکماه فهمیدم هم باردارم هم شکم و ریه هام اب اورده شمااشتباه منونکن سریع اقدام کن

2728
سلام دوست عزیز سعی کن حتما تافردا پسفردا یابری پیش دکترت یایجای معتبر سونوی کامل شکم و ریه بدی منم ا ...

اخه من تازه دیروز زدم.

چهار روز پیششم سونو کردم سونوی داخلی که ببینه تخمک داشتم یا نه.

فقط یکی به اندازه پونزده داشتم بعد این امپولو داد سه روز پشت سره هم صبحا یکی

بعد الان دیروز لخریشو زدم امروز از صبح درد داشتم.

میدونم باردار نیستم چون تازه پریودم پاک شدم هفته پبش.

میخوام بددنم شمام این جوری شدی؟

از عوارضه؟

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
انشاالله باردار میشی این ماه

توروخدا دعا کن.

این چند روز خیلی درد کشیدم...

من زدم ،طوری نبودم

هیچ عوارضی نداشتی؟

کیاش باید اقدام میداشتم؟

چند تا زدی؟

باردار شدی؟

چه خمه سوال پرسیدم خخخخخ

هیچ عوارضی نداشتی؟ کیاش باید اقدام میداشتم؟ چند تا زدی؟ باردار شدی؟ چه خمه سوال پرسیدم خخخخخ

نه هیچ حالتی نداشتم

۴تا سینال اف زدم ،۱ hmg ، باردار شدم

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
اخه من تازه دیروز زدم. چهار روز پیششم سونو کردم سونوی داخلی که ببینه تخمک داشتم یا نه. فقط یکی به ...

اره برای من عوارض امپول بود وحتی دکترم بهم اصلا ازین موضوع چیزی نگفت بعدیکماه که فهمیدم باردارم و بزور پذیرشم کرد گفت این مشکل روپیداکردم

عوارض امپول برای من پهلودرد شدید و شکم درد و ورم شدید شکم بود بازهم خودتون هرجوری که فکرمیکنید درسته انجام بدید

نه هیچ حالتی نداشتم ۴تا سینال اف زدم ،۱ hmg ، باردار شدم

خوش به حالت دعا کن منم این ماه باردهر شم.

کیا اقدام داشتی برای این امپول؟

نی نیت چیه؟؟؟😁😁😁

اره برای من عوارض امپول بود وحتی دکترم بهم اصلا ازین موضوع چیزی نگفت بعدیکماه که فهمیدم باردارم و بز ...

وااای حتما فردا میرم دکتر.

ینی احتمال داره منم این ماه باردار شم؟ دعا کن😭😭😭😭

ان شاالله دامنت سبزمیشه حتما چکاب بشید بهتره 

ممنون.مشکل شما چی بود؟ من تنبلی دارم😢

2706