2737
2734
عنوان

بچه ها چطوری عدس پلوی خوشمزه درست میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 53 پست
بالای پستت نوشتم ‌... درد دارم خواهر 😔 درد 😔😔

تمام درد ات با من یکیه😔

منم تو شهر غریبم متاهل شدم ولی از قبل تنهاترم

چند بار خیانت دیدم الانم خیلی شک دارم شوهرمم تا الان نیومده چند بار زنگ زدم دادو بیداد کرد خیلی دوست دارم یا من بمیرم یا اون آخه هر چی دعا کردم مشکلم تموم شه نشد

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گوشت چرخکرده رو با پیاز تفت میدم پیاز داغ خیلی زیادی درست میکنم کشمش ی عالمه تفت میدم . عدسو نیم پز میکنم برنجو میریزم تو ابجوش نمک ب اندازه میریزم اخراش عدسو تو اب میریزم یدسته ام رشته پلویی میریزمو نصف استکان روغن میریزمو ابکش میکنم بعد نصف گوشت چرخ شده و نصف کشمش و نصف پیاز داغو با هم مخلوط میکنم روش زعفران میریزم لابلای برنج ابکش شده میزارمو میزارم دم بکشه با هم بعدش رو دیسو با بقیه مواد گوشتو پیازو کشمش تزیین میکنم .من برای 4نفر 5تا پیاز بزرگ خلال میکنم 400 گرم گوشت چرخ کرده با ی پیاز بزرگ برای تفت با گوشت 700گرم کشمش 

تمام درد ات با من یکیه😔 منم تو شهر غریبم متاهل شدم ولی از قبل تنهاترم چند بار خیانت دیدم الانم خی ...

عزیییزم خیلی سخته خیلی😭 قتی مچشو میگیرم ناراحتم میشه میگه تو چرا میری سر گوشیم .میگه چی برات کم گذاشتم ؟!!! .ای خدا اخه چ ربطی داره .وقتی لو میرن یهو بحثو میخوان ب نفع خودشون عوض کنند .تو پیاماش شروع کرد یهو اینار گفت هرکار میخوای بکن..مهرتو بذار اجرا ب همه بگو من چکار کردم.یجوری کرد هر کس ندونه فک میکرد این فقط منتظره من برم جدا بشم ازش😔

فرداش یهو کانال عوض کرد.شروع کرد پیام دادن ک من احمقم فلانم بهمانم ک دارم زندگیمونو بخاطر چت احمقانه خراب میکنم‌و فلان تا سه روز قهربودم.ب خواهرشم نشون دادم‌چتاشو .. دل من ک صاف نمیشه ... خواهر رفتگ دکتر گفت شاید بارداری .گفتم تازه پاک شدم ..گفت حضرت مریم بی شوهر باردار شد تو که متاهلی.ربطی نداره .برا معده دردم رفتم.تازه برگشتم سرم و امپولو ...بساطی بود😭😭 گفت اگه علائمت تموم نشد آز بارداری بده

2728
من گوشت چرخکرده رو با پیاز تفت میدم پیاز داغ خیلی زیادی درست میکنم کشمش ی عالمه تفت میدم . عدسو نیم ...

گلم انقدر حالم بد شد کارم کشید ب سرم و ... عدسمم نیم پز ول کردم رفتم بیمارستان.الان برگشتم.گرسنه باشوهرم داریم میخوابیم.البته من حالم بده نمیتونم چیزی بخورم😔ممنون.دستوراتونو نگه میدارم حالم خوب شد می پزم

تمام درد ات با من یکیه😔 منم تو شهر غریبم متاهل شدم ولی از قبل تنهاترم چند بار خیانت دیدم الانم خی ...

ان شاالله همه مشکلاتت حل بشن.مردا تو این فضای مجازی بد داستانی برا خودشون درست کردند.خیلی هرز شدند و براشون عادیه .میگن مگه چیه ؟؟شوهر منکه میگه وا مگه پیشش خوابیدم یا باهاش قرار ملاقات گذاشتم ک  اعتراض میکنی😐😐

عزیییزم خیلی سخته خیلی😭 قتی مچشو میگیرم ناراحتم میشه میگه تو چرا میری سر گوشیم .میگه چی برات کم گذا ...

آخی 😔 همه چیزت مثه منه اما با یه تفاوت وقتی خیانتاش میبینم هول میشه کولوبازی در میاره میزنم وقتی هم تموم شد میاد میگه کردمو اینا بعد تمامش میگم چرا خیانت کردی چی گم گذاشتم میگه نمیدونم

هیچ
ان شاالله همه مشکلاتت حل بشن.مردا تو این فضای مجازی بد داستانی برا خودشون درست کردند.خیلی هرز شدند و ...

حالا تو خوبی شوهر من اوایل میگفت تو اجتماعی نیسی 😐

منم گفتم این گو خوریا مال فیلم خارجیا برام عن بازی درنیار نکبت

هیچ
2738

اینسری رفتیم خونه عمم درست کرد واقعا عالی بود گوشت چرخ کرده رو با پیاز رنده شده ویه قاشق رب تفت دادبعد ریخت لابه لای برنج دم ک کشید هم زد عالی شد من ک خیلی خوشم اومد

عدس رو بپز برنجم بپز ابکش کن.ته قابله مرو سیب زمینی بذار برنج و عدس رو لایه لایه بریز.توی یه کاسه کشمش شسته شده رو بریز و بذار روی برنج تا یکم نرم شه و در برنج رو بذار تا دم بکشه.واسه گوشت چرخ کردش میتونی پیاز و گوشت چرخ کرده و ادویه رو سرخ کنی میتونیم یه پیازو رنده کنی با ادویه و گوشت چرخ کرده قاطی کنی گوشت قلقلی درست کنی و سرخ کنی.روی برنجت دارچین و زعفرون بریزی خوش عطر میشه.خرماهم کنارش میذارن

2706