2726
عنوان

فروشنده دمنوش نیوشا در تهران

79 بازدید | 12 پست

سلام به همه شما عزیزان

ضمن اینکه نظر شما رو در خصوص دمنوش نیوشا جویا میشم به شما فروشنده دمنوش نیوشا در تهران رو معرفی میکنم.

کسانی که دوست دارند تا دمنوش نیوشا را در تهران با پیک رایگان دریافت کنند و هزینه دمنوش را درب خانه پرداخت کنند میتوانند با شماره همراه 09140086756 تماس بگیرند.

پولتونو دور نریزین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوی کامل توضیح بدین که دوستان در جریان باشن یک مثال

من مامانم دختر عمه. عمه و دختر خالم خریدیم. پک لاغری رو. مامامم برا کبدش. 

ی درصدم موثر نبود

تهش گفتن گاهی پیش میاد برا بعضی افراد 😑😑

پولمون حرومش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دمنوش بلوبریش ک میگف طبییییعی و فلانه، انقدر ب ماگ سفیدم رنگ داد ک با وایتکس هم سفید نشد!!!