2726
عنوان

پوست براق و روشنم

753 بازدید | 44 پست

بچه ها پوستم خیلی سفیده خوشم نمیادچیکار کنم😭😭

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
دیگه هرکسی یه شکل و رنگیه عزیزم  گرچه منم خوشم نمیاد

😢😢😢چ بد😭

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای لیدیر چی زدی؟     تا خودتو امروز چشم نکنی و نابود نشی دست ور نمیداری       خدایی حس میکنم حالت خوش نیست       نکنه توهم کرو نا زده به سرت         خداییش دیگه نگرانت شدم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
وای لیدیر چی زدی؟     تا خودتو امروز چشم نکنی و نابود نشی دست ور نمیداری     &nb ...

😂😂😂😂😂

زیر پوستی نبود دیگه خیلی قلبمه شد از زیر پوست براق و روشنت🙄

😂😂😂😂😂😂😂

مطمئن باش رنگی که داری بهترین رنگیه که بصورتت میاد  خدا کار اشتباه انجام نمیده در ثانی خیلیااا ...

فداتشم عزیزم😘

زیر پوستی نبود دیگه خیلی قلبمه شد از زیر پوست براق و روشنت🙄

😂😂😂😂

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2706