2737
2734
عنوان

بخاطره پوستم.....+عکس

9515 بازدید | 125 پست

خانومااول بگم هرکی بی اطلاعه بره پست دومموبخونه ببینه بخاطرپوست سبزه ام خیلی ناراحت بودم ودوستان خیلی دلداریم دادن امامنم فکراموکردم ک آمپول یاقرص گوتاتیون بخرم ک بالاخره سفارش دادم وامروز ب دستم رسید....

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
وای چ خوب. فقط میدونی ک حتما باید زیر نظر پزشک مصرف کنی و چند بار در طول مصرف آزمایش بذی

ن خیلیااستفاده کردم خیلیم تحقیق کردم مشکلی نداره ازاوناییم ک مصرف کردن پرسیدم خیلی قشنگ پوستشون سفیدشده منم چاره نداشتم ک بگیرم 

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜
ن خیلیااستفاده کردم خیلیم تحقیق کردم مشکلی نداره ازاوناییم ک مصرف کردن پرسیدم خیلی قشنگ پوستشون سفید ...

حالا عزیزم حتما بازم با یه دکتر مشورت کن. این دارو رو منم راجع بهش تحقیق کردم منتها شنیدم باید در طول مصرف آز بدی که خدای نکرده اتفاقی برای بدنت نیوفتاده باشه. نترس ولی حالا یه متخصص پوست هم برو

ن نیازی ب دکترنیس ۹۰تاقرصه الان عکسشومیزارم 

من تاپیکو سیو میکنم ببینم بعد از مصرف راضی بودی یا نه. ببین من پوستم پر از لکه. بر اتر یه حساسیت دارویی اینجوری شدم. کل بدنم  لکه های قهوه ایی داره. این قرص لکه ها رو هم میبره؟ 

2706