1676
1605

وای من اصلا حال ندارم انگلیسی مینویسین بخونم

یکی خوند بگه به منم

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند.

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

اسمت مردونه نیست

مهسون یه اسم ترکی و زنانه ست

چیشده دقیقا؟

اینا خودشون روزی سه بار به من میگن مردی با اینکه عکس کل هیکلمو گذاشتم  

من دیگه زدم قیدتو... تو مث همه، همه عین تو.... ما با هم نداشتیم هیچ سنخیتی.... گیر افتادم، گیر یه چند شخصیتی ....!

نوشته من یک دختر ولی تو هر تاپیکی میررم میگن اسمت پسرونس بعدم گفته متاسفم واسه اونایی ک فکرمیکنن پسره

به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍ب زودی تیکر مامان شدنم نصب میشه 😍میشه یه صلوات برای سلامتی امام زمان و مامان شدن من بفرستی 🙏ممنونم بانوی زیبایی ها❤
1665
خلاصش اینه که میگه من دخترم چرا هی به من میگید من پسرم

آها 

مچکر

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند.

نخوندم 

آخه این چه طرز نوشتنه همه یاد گرفتن😑🙄🙄

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم❤    تیکر تولد یه عشق😍💙کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود🙃💙میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙
اسمت مردونه نیست مهسون یه اسم ترکی و زنانه ست چیشده دقیقا؟ اینا خودشون روزی سه بار به من میگن مرد ...

Baba rftm to ye tpik hy mign to mardi migm na migm aln aks az dastsm midam mign to net pore aks migm khob biayd id instamu bedm aksamu bbinid mign na mardi vaqan nmidonm bazia marizn

داره به مردهای سایت میگه خجالت داره  وقتی اسم پروفایلت مردونست پس مردی وقتی قربون صدقه میری پس ...

چرا اشتباه میرسونی؟

اصن اینو گفت؟

خدایا😑

من دیگه زدم قیدتو... تو مث همه، همه عین تو.... ما با هم نداشتیم هیچ سنخیتی.... گیر افتادم، گیر یه چند شخصیتی ....!
وای من اصلا حال ندارم انگلیسی مینویسین بخونم یکی خوند بگه به منم

دعوامون کرد

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
1645