2726
ولم کن ی چندتا چیز ب پدرشوهرت بگم😠😠😠😠😠 میگفتی الان تو پسر داری ر  یده برات؟؟؟؟؟؟ بهش ...

پدرشوهرم پیره نمیشه نمیشه سر ب سرش گذاشت من ب همه کفتم دخترم عشقمه اگه سالم بدنیابیاد دیگه ازخداچیزی نمیخوام

تاحالا باخواهرشوهرم قهربودیم تازه اشتی کردیم منم استراحت مطلقم تواین وضعیت اومدن تازه تیکه هم مینداز ...

هر جملتو ک میخونم بیشتر از دست خودت حرصم میگیره

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرشوهرم پیره نمیشه نمیشه سر ب سرش گذاشت من ب همه کفتم دخترم عشقمه اگه سالم بدنیابیاد دیگه ازخداچیزی ...

خیییییلی حرف زور داری زده. من اعتقادم اینه باید به نوع بشر از زاویه انسان بودن نگاه کرد، ن جنسیتی. الان ک دگ ۲۰۰۰سال پیش نیست زنارو ب کنیزی ببرن موقع جنگ و پدر شوهرت ناراحت باشه.

الان زن و مرد یکی هستن. فقط تفاوت فیزیکی دارن. وگرنه روحشون متعلق به خداست، پوستشون از یک جنسه قلبشون و....

ی جواب ریزم نمیتونی بدی بهش؟؟ خیلی نامحسوس. زورم اومد واقعا

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
چیزی نگفتم اتفاقا ازخداخواستم بهش پسربده .میگم برام فرقی نداره مگه دست منه

دخترا عشقن من بچم سقط شد ایکاش میموند برام ی دختر خوشگل و مهربون میشد همه ی زندگیم 

خداروشکر کن نی نیتو سالم بغل میگیری من هنوزم چشمم دنبال بچمه ک سقط شد همش حس میکردم دختره

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

بعدشم به حساب خودشون فقط یه شوخی بوده 😒 خواهر شوهر من چندسالی تو اقدام بود مام تازه یه ماه بود تو اقدام بودیم بعد اون حامله شد و به ما نمیگفتن ومخفی میکردن ما یکم شک کردیم بعد متاسفانه نموند و سقط شد تو سقط که بود به ما گفتن ....منم اون موقع حامله شده بودم و هنوز ازمایش نداده بودم وقتی سقط شد من فهمیدم باردارم و چیزی نگفتم تا یکی دوهفته که دیگه شوهرم گفت ..‌.حالا هی مادرشوهرم از دهن این و اون میگه فلانی گفته خواهرشوهرت سقط کرد چون همزمان دوتاشون حامله بودنه 😒😔😒 هی میشینه برا من تعریف میکنه فلانی دیدم اینجور گفت باید قربونی میکردین ...😒😒😒 حالا ابجیمم باردار شده دوباره میگفت فلانی اینجوری گفته محض ابجیت باردارشده میگم قربونی کنین گفتم ما اعتقاد نداریم 😒😒 خب بگو انگار مقصر منم 

عزیزدلم خب اگ میخاد بره ای وی اف چند سالشه؟؟ من مامانم سه تا پسرش سقط شد ی دوقلو ی دونه ام ی قلو م ...

منم دوتا دختر دارم شوهرم زیاد گف یه بچه بیار ولی من نخواستم الان دیگه شوهرم هم نمیخواد یعنی ترسیدم باز دختر بشه نتونم از پس جهاز و بزرگ کردنشون بر بیام البته وضعمون خیلی خوبه ولی من میترسم البته دوست دارم دخترام هم  داداش داشته باشن 

2706