2737
2734
عنوان

عاقا جریان چیه😐

474 بازدید | 33 پست

شهلا

ایم شانس مایه

خدایی صد تمن میدم

اینا تو بعضی امضاها هست و بعضی کاربرا شوخی میکنن و تیکه کلامشونه یه جورایی!

قضیه چیه😁😁

صدتمن میدم راستشو بگین😐 اگ شوخیم کنین ایم ازشانس مایه خب😅 شهلاها😐

خدایا ببخش آن گناهانم را ک دعایم را حبس کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو اینستا سرچ کن احمد ذوقی تیکه کلام خودتم میشه😂

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2738

احمد ذوقی رو نمیشناسی 🙄🙄 اوووو من ده سال پیش با دوستام بلوتوث میدادیم اینا رو الان تازه مد شده  دوباره 😅😅😅 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
یه صدای ضبط شذس یه‌مرد به یه زن اینجوری میگه😂😂

اهههه یه نفر پروفایلتو کپی کرد 

عصابم خورده همش قاطی میکنمممممم

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
یه صدای ضبط شدس یه‌مرد به یه زن اینجوری میگه😂😂

واقعا🤣 من فک میکردم یه فیلمه بعد حدس میزدم بازیگرشم امین حیایی باشه😑

خدایا ببخش آن گناهانم را ک دعایم را حبس کرده
2706